Авто

Коли електромобілі стануть дешевше від традиційного транспорту

Аналітики Bloomberg вважають, що вартість електромобілів зрівняється з ціною на авто з бензиновим двигуном вже до 2025 року.

Когда электромобили станут дешевле традиционного транспорта

На думку аналітиків, зниження цін на електромобілі буде в першу чергу пов’язано зі здешевленням акумуляторів. Зараз їх ціна становить приблизно половину вартості електромобіля, і в період з 2016 по 2030 рік вона впаде на 77%.

“На основі прогнозу можемо сказати, що електромобілі стануть дешевшати, і люди почнуть вибирати їх частіше по мірі того, як розрив в ціні буде зменшуватися. А після все піде ще швидше,” – прокоментував аналітик Bloomberg Колін Маккеррачер.

Раніше подібний прогноз опублікував і один з виробників електромобілів Renault. За даними представників компанії, ціни на автомобілі з бензиновим та електричним двигуном зрівняються вже до 2020 року.

“У нас є дві тенденції. Перша – зниження цін на електромобілі, це пов’язано з проривами, що зменшують вартість цих технологій і збільшують ємність акумуляторів, так що електромобілі будуть дешевшати. А ціни на машини з двигунами внутрішнього згоряння будуть рости – як наслідок посилення вимог, що особливо стосуються вихлопів,” – розповів в одному з інтерв’ю віце-президент компанії Жиль Норман.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button