Різне

Органічна косметика для малюків – ніжність і захист природи

Шовковиста дитяча шкіра потребує особливої турботи і догляду, адже вона дуже тонка, чутлива та легко вразлива. “Дорослі” гігієнічні засоби – мило, шампуні, креми дітям не підходять категорично, бо сушать шкіру, можуть викликати подразнення і навіть гнійничкові захворювання. Крім того, просто крізь шкіру в організм дитини можуть проникати майже будь-які хімічні засоби, адже вона характеризується ще й високою проникністю. Це загрожує серйозними порушеннями діяльності організму малюка – від алергії до кишкових розладів.

1-01-03-2015-600-488

Саме тому наука і промисловість наполегливо створюють все більш і більш досконалі косметичні рецепти та формули, враховуючи всі фізіологічні, біохімічні та фізичні особливості і потреби дитини. І тут чільне місце займає органічна косметика, з ретельно підібраними природними компонентами, які дбають не тільки про гігієну, а й про здоров”я немовлят. Найширший асортимент таких виробів від Інтернет-магазину Agafya.com.ua не тільки дозволяє вибрати потрібне, але й бути впевненими у їх нешкідливості. Вибір вражає – від кремів під підгузки до засобів від комарів.

Природні компоненти – трави, корінці, висушене листя, квіти, тощо, використовуються, як правило, у вигляді екстрактів, витяжок, настоїв, на базі яких і створюються дитячі гігієнічні засоби, переглянути інформацію про які можна на  сайті agafya.com.ua/18-kosmetika-dlja-detej і тут же замовити все потрібне. Звичайно, всі натуральні інгредієнти знаходяться в зручних для використання формах. Тут і креми, бальзами, шампуні, гелі, вологі серветки, присипки.

Чому ж раніше дитячі засоби складалися з “хімії”, та містять її ще й тепер? Справа в тому, що хімічні компоненти використовувалися для збільшення строку зберігання, покращення запаху чи текстури косметики, тощо. Проте, наука не стоїть на місці. Високі технології екстрагування, в тому числі зрідженими газами, дозволили виділяти з природних екстрактів натуральні компоненти, які мають властивості консервантів, зволожувачів, ароматів, УФ-фільтрів чи поверхнево-активних речовин, що очищують шкіру дитини.

Важливо повідомити, що сировина для дитячої косметики заготовляється виключно в екологічно чистих місцевостях, де на десятки кілометрів немає жодних шкідливих підприємств. Це дає гарантію того, що в рослини не потраплять промислові викиди. Звичайно, все це абсолютно не відміняє обов’язковості ретельного і всестороннього лабораторного контролю сировини, включаючи радіологічний.

В асортименті Інтернет-магазину «Агафья» широко представлено дитячу органічну косметику, призначену для різних вікових категорій: від новонароджених до школярів. Відомо, що у підлітків часто виникають вугрові висипи, подразнення  та інші вікові неприємності. Для них можна підібрати засіб в залежності від особливостей шкіри: заспокійливий, такий, що живить або має протизапальні властивості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button