Різне

Благодійний фонд «Небайдужі серця»

«Небайдужих серце» є у кожного

БФ «Небайдужі серця» був заснований в 2014 році, в найважчий час для країни. Метою свідомості фонду «Небайдужі серця» стало бажання підтримки дітей та молоді, бажання розвитку громадянського суспільства. Сайт «Небайдужі серця» допомагає об’єднати небайдужих людей і дітей, які потребують допомоги і людей готових надати цю допомогу. Даний фонд це, насамперед вираження акту доброї волі, всі дії спрямовані на поліпшення здоров’я дітей з різних верств населення. Співробітники даного благодійного фонду надають гуманітарну допомогу, самим нужденним верствам населення. Програми допомагають поліпшити рівень життя і самопочуття, конкретним чином забезпечуючи ступінь фінансового добробуту всіх суспільних груп населення.

1-01-03-2015-450-450

Зараз робота Фонду пов’язана з роботою муніципальних органів. Розроблено довготривала програма, яка вже успішно зарекомендувала себе. Так робота фонду спрямована на втілення таких програм як «Поверни добро», “Здорова нація” і “Захисти країну”.

БФ «Небайдужі серця»

Робота БФ «Небайдужі серця» полягає в прозорості, результативності, професіоналізмі. Всі програми даного фонду не закриті для суспільства, даний фонд спрямований, насамперед, на досягнення поставлених цілей. Підсумок таких програм – це максимальний суспільний ефект, який відбувається в результаті інвестиції сил і засобів та партнерських вкладень. Робота БФ “Небайдужі серця” орієнтована на вдосконалення знань тих, хто залишився без чиєїсь опіки та з обмеженими розумовими і фізичними здібностями. Внаслідок цього робота пов’язана зі збором фінансової допомоги. Вони важливі для дітей, що мають різні форми ДЦП, лейкемію та інші складні захворювання. Фонд «Небайдужі серця» завжди намагається допомогти дітям з інтернату, підтримує незаможні родини. Всі отримані кошти використовуються за призначенням.

Кожен, бажаючий допомогти фонду може і отримати звіт.

БФ «Небайдужі серця» трудиться для людей. Громадська організація не байдужа до людської біди. Фонд освоїв і розвиває програму «Захисти країну» з метою вдосконалення побуту воїнів в зоні проведення антітерростіческой операції. Для фонду важливо майбутнє країни.

Також головними завданнями фонду є:

  • залучення громадськості до проблем дітей та молоді,
  • об’єднання суспільства, влади та підприємців для вирішення проблем майбутнього покоління
  • збір допомоги на підтримку незахищених верств населення, дитячих садків, інтернатів, реабілітаційних центрів,
  • надання допомоги дітям у розвитку творчих можливостей, організація благодійних заходів для дітей з обмеженими здібностями здоров’я.

Виховання у майбутнього покоління патріотизму, любові до традицій своєї країни.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button