Гумор

В американця вкрали будинок

1-01-03-2015-250-183В американському місті Кламат-Фолс, штат Орегон, сталася незвичайна крадіжка – хтось не просто пограбував будинок, а вкрав його цілком.

24 лютого 2015 в поліцію зателефонував чоловік, ім’я якого не афішують, і повідомив про зникнення дерев’яного будинку. Коли поліцейські прибули вони не могли повірити своїм очам – будинку і справді не було, а залишилися лише сліди від фундаменту.

«Власник будинку розповів нам, що не жив в цьому будинку вже кілька місяців і вирішив відвідати його і подивитися його стан. Коли він приїхав, будинку на місці не було. Йому самому було в це важко повірити – таке можна побачити не щодня »- розповів газеті Washington Post шериф Френк Скра (Frank Skrah).

Через два дні поліцейські знайшли вкрадений будинок приблизно в 2 кілометрах від його оригінального місцезнаходження. Перемістити будинок площею приблизно в 100 квадратних метрів напевно було непросто. «Швидше за все, вони викопали фундамент і краном завантажили його на низькорамний трал» – сказав Скра. Бували випадки, коли хтось крав мости, але щоб цілий будинок, це, напевно, вперше.

Домовласник розповів поліцейським, що будинок став причиною юридичних розбіжностей між трьома людьми, кожен з яких бажає стати його власником. На даний момент поліція займається пошуками злочинців.

Натхнення: huffingtonpost.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button