Гумор

Вчені рекомендують не митися перед побаченням

Вчені провели дослідження, які показали, що перед побаченням краще не митися, щоб не відлякати потенційного партнера. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні The Sun.

Ученые рекомендуют не мыться перед свиданием

Як показало опитування, кожен третій доброволець зізнався, що він з усіх сил намагався збудитися з об’єктом жадання, але це виходило з трудом. Причина криється у відсутності специфічного запаху тіла. Зокрема, чоловіки відзначали, що бажання просто зникло, у зв’язку з чим зайнятися любов’ю не захотілося. Експерт Томас Хаммел, який опублікував результати в журналі «Фізіологія і поведінка», сказав з цього приводу, що результати показують, наскільки важливі запахи для сексу.

Варто відзначити, що це перше дослідження, яке зв’язало запах і сексуальний потяг. Тим часом британський психотерапевт Філліпп Ходсон радить людям уникати використання парфумів, бо тіла мають природний афродизіак, так і аромат може виявитися не до смаку особі протилежної статі, що може його відштовхнути.

«Ніс є сексуально інтерактивним органом — він має тенденцію працювати, коли ми збуджуємося. Згадайте, що французький імператор Наполеон говорив своїй коханій Жозефіні, щоб вона не милася до зустрічі з ним 3 дні», – підсумував експерт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button