Головна / Гумор / Вчені рекомендують не митися перед побаченням

Вчені рекомендують не митися перед побаченням

Вчені провели дослідження, які показали, що перед побаченням краще не митися, щоб не відлякати потенційного партнера. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні The Sun.

Ученые рекомендуют не мыться перед свиданием

Як показало опитування, кожен третій доброволець зізнався, що він з усіх сил намагався збудитися з об’єктом жадання, але це виходило з трудом. Причина криється у відсутності специфічного запаху тіла. Зокрема, чоловіки відзначали, що бажання просто зникло, у зв’язку з чим зайнятися любов’ю не захотілося. Експерт Томас Хаммел, який опублікував результати в журналі «Фізіологія і поведінка», сказав з цього приводу, що результати показують, наскільки важливі запахи для сексу.

Варто відзначити, що це перше дослідження, яке зв’язало запах і сексуальний потяг. Тим часом британський психотерапевт Філліпп Ходсон радить людям уникати використання парфумів, бо тіла мають природний афродизіак, так і аромат може виявитися не до смаку особі протилежної статі, що може його відштовхнути.

«Ніс є сексуально інтерактивним органом — він має тенденцію працювати, коли ми збуджуємося. Згадайте, що французький імператор Наполеон говорив своїй коханій Жозефіні, щоб вона не милася до зустрічі з ним 3 дні», — підсумував експерт.