Гумор

«Оскар» за внесок у кінематограф отримала 20-річна мавпа

Тварини, які беруть участь у зйомках кіно, також як і люди можуть розраховувати на отримання різних нагород. Поки кінопремій для братів наших менших не так вже й багато, тим не менше, серед тих, що є, вже є аналог найпрестижнішої нагороди для акторів – премії «Оскар». Не так давно відбулося вручення даної премії, церемонія нагородження пройшла вже вшосте. Удостоєна нагороди була мавпа-капуцин по кличці Кристал. Тварина було нагороджено за «внесок у розвиток кінематографа». Кристал справжня кінозірка, багато акторів називають цю мавпу «Анджеліною Джолі тваринного світу», зрозуміло жартома.

22-02-15-foto-600x400-1

Сказати про Кристал можна не так вже й багато, проте цікаво знати, що мавпа грає в кіно ось уже 18 років. Список фільмів, в яких з’явилося тварина, не може не вражати. До нього увійшли такі стрічки, як: «Ніч у музеї: Секрет гробниці», «Вечірка у Вегасі», «Доктор Дуліттл». Всього тварина знялося за цей час в 25 картинах. Як і актори-люди, мавпа отримує гонорар. Рекордна сума була сплачена Кристал за гру в серіалі «Ветеринарна клініка» – банк склав 12 тисяч доларів США.

На церемонію вручення «зоряний» капуцин з’явилася в рожевій сукні і діамантовому кольє. Після вручення статуетки «Оскар», тварина почала стрибати і зухвало розмахувати нею у себе над головою. Не відомо, чи було це зроблено спеціально за допомогою дресури, або ж Кристал дійсно хотіла всім показати радість моменту.

Під час церемонії з мавпочкою поспілкувалися представники ЗМІ. Головним питанням було – з ким Кристал сподобалося найбільше зніматися. Кандидатур було багато: Бредлі Купер, Бен Стіллер, Мет Деймон, Робін Вільямс. Під час їх оголошення мавпа високо застрибала і затрясла головою, після чого на екрані з’явився напис: «Робін називав мене улюбленої колегою, але мій улюблений партнер – мій тренер Том Гундерсон».

Варто додати, що не обійшли своєю увагою «волохатий Оскар» і любителі тварин, які пожартували, що навіть у мавпи є статуетка, а у Леонардо ДіКапріо її немає.

Натхнення: kulturologia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button