Гумор

Уфологи заявляють, що до Землі летять сотні НЛО

Астрономи заявили, що більше сотні гігантських непізнаних літаючих об’єктів, які загрожують Землі, незначно змінили свою траєкторію. У свою чергу уфологи впевнені, що це є тільки відволікаючим моментом інопланетян.


Велика частина космічних об’єктів в цілому змістилася на декілька градусів. Вони йдуть тепер на дистанції в два світлових роки. Розглядаючи координати передбачуваного місця скупчення НЛО, астрономи назвали таке значення: 19 27 12-89 46 03. Навіть такі зміни порівняно з минулими показниками дають надію, що дані об’єкти, не досягнуть земної орбіти.

На думку уфологів, розглянуті НЛО не є групою астероїдів або планетою. Фахівці вважають, що це корабель прибульців. У свою чергу, з’ясувати, що саме являє собою дане скупчення об’єктів, вчені зможуть приблизно через місяць, безпосередньо, коли вони більше наблизяться до Землі.

В даний час є дані, що менша частина даних невпізнаних літаючих об’єктів може зіткнутися з блакитною планетою в середині жовтня. На думку експертів це в результаті вплине на зміну клімату. У свою чергу в космічному агентстві NASA поки не поспішають коментувати що відбувається. На думку уфологів це робиться для виключення паніки серед населення земної.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button