Людина

Жінкам старше 65 років необхідно регулярно приймати алкоголь

Повідомляється, що нові дослідження вчених дають підстави стверджувати про позитивний вплив алкогольних напоїв на здоров’я літніх людей. Однак, це стосується виключно представниць слабкої статі, які досягли 65-річного віку.

22-02-15-foto-600x337-1 (2)

За словами авторів наукового експерименту, в ході реалізації випробувань фахівці задіяли людей старше 50 років. З’ясувалося, що регулярне споживання спиртної рідини може допомогти організму в боротьбі з рядом захворювань. При цьому, доза напою повинна бути помірною. Під час здійснення дослідження вчені визначали залежність довголіття від алкоголю.

Як заявили медики, жінки, вік яких становить більше 65 років, повинні використовувати спиртні емульсії в невеликих обсягах. Також лікарі відзначили, що літні представниці слабкої статі зможуть збільшити власну тривалість життя завдяки регулярному прийому алкоголю. Зокрема, фахівці заявили, що 5 невеликих доз спиртного, випитого протягом тижня, сприяє зменшенню ризику раптової смерті.

Читайте також: Алкоголь в раціоні приматів став еволюційною перевагою

Слід зауважити, що ймовірність летального результату знижується на цілих 27%. Якщо говорити про чоловіків, то певні корисні властивості спиртний напій має для тих представників сильної статі, які входять до віковий діапазон 50-64 років.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button