Фото

“Обличчя Лондона”: Сохо, район c репутацією

Фотограф Кріс Бут вивчає Лондон по-своєму. Його “екскурсії” – не по пабах або палацах, майданах або музеям, а по обличчях людей, які живуть або гостюють у Британській столиці. Цей фото-тур присвячений богемному районі Сохо.

“Похмурий квартал Сохо… Як район якогось міста з кошмару”, – написав Роберт Льюїс Стівенсон. Хоча більша частина секс-торгівлі звідси переїхала, у Сохо залишається репутація району, несхожого на іншу столицю.

Це приблизно квадратна миля (2,6 квадратних км) – площа така ж, як у лондонського фінансового епіцентру, Сіті. Але контраст гігантський.

Сохо – місце для цікавих, місце для гедоністів.

І для самотніх.

На відміну від заможних районів Мейфер і Блумсбері, які знаходяться по сусідству, неповторний характер Сохо пояснюється якраз тим, що багаті обходили його стороною.

Французькі іммігранти з’явилися тут у середині XVII-го століття, за ними ірландці, а потім мьюзік-холи і театри, стрип-клуби та повії, геї і письменники, богемні персонажі. І багато інших.

Але справа не тільки в гедонізмі. Сохо – це ще і будинок Чайна-тауна, а зараз тут розташовані офіси великих кіностудій і медіакомпаній.

Тим не менш, в 70-і тут, на території всього однієї квадратної милі, знаходилося близько 60 секс-шопів – в основному нелегальних, які “кришували” корумповані поліцейські.

Іноді від інтенсивності Сохо втомлюєшся…

Але забути його, як щось швидкоплинне, ви навряд чи зможете.

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button