Фото

Зелена архітектура: офіс зі старих морських контейнерів в Ізраїлі

Ізраїльський офіс з морських контейнерів.

Ізраїльські дизайнери зі студії Potash Architects створили «екологічно чисте» офісне приміщення з вторинних матеріалів в порту Ашдод, що в 30 кілометрах від Тель-Авіва. Головним матеріалом для створення будівлі стали 7 вантажних корабельних контейнерів, складених особливим чином і скріплених за допомогою зварювання.

Ескіз офісу.

Незвичайний офіс нагадує якусь футуристичну споруду. Частина контейнерів лежить на землі. Частина укладена зверху, утворюючи другий поверх. Один з 7 контейнерів лежить під кутом 30 градусів. В цьому контейнері встановлено сходи. У деяких контейнерах зроблені зовнішні прорізи-вікна. Всі вони засклені.

Тил будівлі.

Всередині деяких контейнерів теж є прорізи, що формують двері й коридори. Для надійності, вся конструкція була складена навколо «скелета» зі сталевих паль і балок, які також між собою зварені. Що стосується комунікацій, то всередині комплексу є електрика, водопровід, який, зокрема, дозволив організувати туалет.

Творіння студії Potash Architects.

Більше того, для зручності в контейнерному офісі туалетні кімнати були облаштовані відразу на двох поверхах. Посеред кожного головного приміщення встановлений фонтанчик з питною водою. Важливою деталлю побудованого офісного приміщення є звукоізоляція.

Сходи на другий поверх.

Для того щоб мінімізувати поширення звуків, дизайнерам довелося покрити всі стіни спеціальним обробним матеріалом. Він же дозволяє здійснювати терморегуляцію приміщення, в тамтешніх погодних умовах.

Ґанок незвичайного офісу.

Окремо варто відзначити, що будівлі з вантажних контейнерів останнім часом користуються надзвичайною популярністю. Ізраїльський варіант виконує в порту роль центру управління.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button