Поради

Особливості деяких косметологічних процедур

Аби відчувати себе на 100 відсотків впевненою, слід почувати себе комфортно як всередині, так і зовні, подобатись собі в відображенні. І тоді ніякі злі язики не зможуть переконати вас в протилежному, але ж власна зовнішність подобається не всім і не завжди і якщо деяким для усунення недоліків досить домашнього догляду, то інші змушені регулярно відвідувати кабінет косметолога і навіть відважуватись на складні процедури. Сьогодні ми поговоримо більш детально про збільшення губ та видалення бородавок, як одні з найбільш популярних косметологічних процедур.

UMnGsnaLQhYBjUVuS_enXECD0iGWlCOwpOwREvj3xTMm3sri0OxSkuyITk750VaSxF4Ds7Cocse6JPhfyIYIQrP2R4SfGRKHUzQQwAWAg9ne6bYfpeg7beLmLCsVBvJdZ4oqOuQz

Пухкі губи це природно

Мати привабливі пухкі губи бажання чи не кожної першої жінки на планеті і якщо одним пощастило з генами і нічого виправляти не потрібно, то інші страждають від тонких та непривабливих губ. А між іншим ця проблема полягає не лише в питанні подобається чи не подобається жінці зовнішній вигляд її губ, але й в вираженій косметологічній проблемі при асиметрії або неявному контурові.

За посиланням – https://www.novoderm.com.ua/holovna/estetychna-kosmetolohiya/trenliftynh-zbilshennya-hub можна знайти більше детальної інформації про цю популярну в естетичній косметології процедуру та розвіяти всі сумніви стосовно того, потрібно чи непотрібно наважуватись на такий крок. Збільшення губ може візуально приховати асиметрію, зробити контур більш чітким, а обличчя більш привабливим. Через те, що деякі жінки не знають межі та перебільшують з кількість препарату і їх невдало збільшені губи потрапляють в інтернет, більшість пацієнтів бояться цієї процедури, але якщо зробити все обережно та з розумінням, результат буде просто фантастичним.

Ось деякі протипоказання до збільшення губ:

  • наявність запальних процесів навколо або безпосередньо на губах;
  • наявність чутливості або алергії на препарат, яким буде відбуватися збільшення;
  • захворювання аутоімунного характеру;
  • наявність шрамів в зоні впливу;
  • наявність в губах іншого наповнювача.

Якщо ви не потрапляєте в жодну з вищезазначених категорій, можете сміливо йти на прийом до лікаря косметолога та говорити йому про свої побажання збільшити губи.

pIfd62RYLLuk069oaUpn4DM8uVCBn2hLu7FjT851eaQnveDQwgARDXUvgmJZE5iVgFC7OsDMBUWH2tXpIIUtyniYhVpOf_9UrVkGTpbCVcuEMct8af98v256wxup8uxBwfwRYDjA

Позбавляємося зайвого

Якщо з процедурою збільшення губ більш менш зрозуміло, то що говорити про менш популярну процедуру видалення бородавок. А між іншим вона така ж популярна та необхідна, просто говорити про неї не прийнято. Це неприємний недолік, від якого ніхто не застрахований. На сайті – https://www.novoderm.com.ua/holovna/dermatoonkolohiya/vydalennya-borodavok можна знайти багато цікавої інформації про процедуру видалення бородавок та її особливості. Сучасні технології дозволяють зробити операцію цілком безболісною, безпечною та на 100% ефективною.

Наразі видалення бородавок відбувається за допомогою спеціального лазеру після повного детального огляду у лікаря та виявлення показань та протипоказань. Потрібно не затягувати в візитом до лікаря, оскільки бородавки можуть не тільки доставляти естетичний дискомфорт, але й передаватися іншим людям і навіть прогресувати в злоякісну пухлину. Безпосередньо процедура займає 10 хвилин, ніякого реабілітаційного періоду не потрібно. На шкірі не залишається рубців чи шрамів, тож косметичний ефект можна назвати просто чудовим.

Старайтеся своєчасно дізнаватися більше про косметологічні процедури, які вас цікавлять, як правило, при умові правильного вибору клініки вам розкажуть все більш детально і виконають свою роботу бездоганно. Боріться за красу як всередині себе, так і зовні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button