Поради

Як вибрати бездротову мишу?

Вибір бездротових мишок має характерні особливості, які вам необхідно знати, якщо у вас є бажання придбати хороший варіант.

Постараємося розібратися, на які ж особливості бездротових мишок варто реально звернути свою увагу, а які лише є вивертом рекламодавців. Найбільш важливим мірилом вибору залишається якість збірки, бренд. Якщо ви любите і грати, і працювати на нормальному софті, то вам підійде що-небудь з продукції Tech або Razer- razer Naga, у них є досить цікаві варіанти мишок. Природно, гідним виробником є і компанія Logitech.

20-11-15-foto-600x336-1

Лазерна або оптична миша?

Оптичні миші, на жаль, є минулим століттям. З їхніх основних недоліків можна підкреслити те, що вони не довговічні, а також вибагливі у використанні. Лазерні мишки набагато швидші, що важливо в плані ігор, а також і в звичайній роботі. Крім цього, лазер не так вимогливий до поверхні, на якій ви працюєте: можна точно переміщати курсор, навіть якщо доведеться трудитися на дзеркальній поверхні. Лазерні мишки можуть похвалитися більшою автономністю роботи. Наприклад, оптична мишка Wireless Optical Mouse 3000 може працювати 2016 годин, а лазерна Laser Wireless Mouse 7000 пропрацює 4032 години. Обидві мишки живляться від батареї АА.

Технологія радіо або Bluetooth?

Швидше тут справа смаку і битви технологій, адже і Bluetooth-маніпулятори, і радіо-мишки досить гарні, але чи однаково? Фактично у них однакове енергоспоживання. Кожен тип http://elmir.ua/ з технічної точки зору має свої особливості, але вони не так вже й критичні при виборі бездротової мишки. Що стосується зручності мишки, то в цьому плані є різниця.

Радіомишкі вимагають, щоб в порт комп’ютера був вставлений USB-адаптер, технологія Bluetooth потребує наявності Bluetooth-адаптера в самому пристрої. Тому для стаціонарних комп’ютерів бажано купувати бездротові радіомишкі, адже з ними йде в наборі USB-адаптер, а, отже, вам не доведеться додатково нічого купувати. Вибір бездротової миші в цьому плані буде трохи інакшим. До ще одної переваги бездротової мишки відноситься свобода і мобільність, що важливо для бездротових пристроїв. Радіомишка буде працювати на столі краще, якщо поряд ви покладете радіоадаптер.

Досить часто в комплект радіомишкі входить USB-подовжувач; за допомогою кабелю ви поліпшите якість сигналу. Провід цей потрібний для підключення радіо адаптера або приймача безпосередньо на робочому столі. Якість зв’язку буде набагато кращою, якщо ви підключіться саме за цією технологією. У бездротових Bluetooth мишок разом з тим є два мінуси — знайти їх можна вкрай рідко, а відповідно коштують вони на кілька порядків дорожче. Однак немає миготливого адаптера, який стирчить з ноутбука.

Батарейки або ж акумулятор? Давно пройшли вже ті часи, коли бездротові миші вбивали батарейки практично за пару тижнів. Сучасні мишки можуть працювати від 2 до 6000 годин на одному комплекті батарейок. Чи є сенс переплачувати за бездротовий маніпулятор, який містить акумулятор, якщо одноразову батарейку ви можете поміняти раз за пів року.

Розмір

Якщо ви працюєте вдома, тоді слід купити миша середнього, або великого розміру. Якщо ви часто подорожуєте, придбайте мишку невеликого розміру, оскільки вона не займе в сумці багато місця. При виборі мишки, орієнтуйтеся на те, чи зручно тримати її в руці.

Однією з важливих характеристик миші є розширення, виражене в DPI. Від цієї деталі залежить чутливість мишки. Чим буде вище DPI, тим чіткіше виконається позиціонування.

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть