Поради

Особливості працевлаштування за кордоном в осінньо-зимовий період

 

У більшості заробітчан сезонні роботи за кордоном асоціюються лише з літом. Насправді під сезонними підробітками слід розуміти типи робіт, які виконуються декілька місяців в будь-який період року.

Найбільшою популярністю серед наших заробітчан користуються пропозиції на літо. Але з приходом холодів є чимало інших вакансій за кордоном, на які можуть їхати українці.

20-11-15-foto-600x262-1

 Популярні вакансії в холодні пори року

В осінній період основною роботою для заробітчан являється збір урожаю на полях і в теплицях. Така робота в Польщі найбільш поширена серед українців. Також в цей період можна працевлаштуватися на заводи, які переробляють зібраний урожай.

Чимало наших людей їдуть на осінь працювати в теплицях з шампіньйонами. Збиранням, сортуванням і переробкою грибів можуть займатися як жінки, так і чоловіки.

З настанням зими є можливість знайти роботу в сфері комунальних послуг. Для боротьби з льодом і снігом завжди потрібні працівники. А ті хто, вміють добре кататися на лижах чи ковзанах, мають шанс працевлаштуватися інструкторами в курортних містах. Наприклад, в зимовий період для активної молоді є робота в Німеччині, Австрії, Норвегії, Швеції.

Для енергійних людей без спортивного досвіду непоганим варіантом заробітку в зимовий період є робота на гірськолижних курортах контролером за безпекою туристів. Наприклад, у Фінляндії можна працевлаштуватися наглядачем за підйомником. Така робота починається з першим снігом і триває аж до квітня.

Жінки, які добре знають іноземну мову, можуть працювати в ресторанах, адміністраторами відпочинкових комплексів. Тут же можна без проблем працевлаштуватися покоївкою, помічником кухаря, офіціантом.

Поширеним варіантом підробітку в осінньо-зимовий період є робота на фабриках і заводах. Для жінок зазвичай пропонують вакансії на рибний завод, виготовлення подарункових пакетів із солодощами, різдвяних віночків та ялинкових прикрас, складання автомобільних фар, пакування виробів. Також можна працевлаштуватися нянькою чи доглядальницею за старшими людьми.

Чоловікам іноземні роботодавці зимою пропонують вакансії вантажників, пакувальників, водіїв електрокарів, а також великий вибір робочих місць на фабриках і заводах.

Для любителів працювати в саду є робота в Англії. В зимовий період часто необхідні садівники, щоб збирати листя, доглядати за зимовими рослинами, обрізати плодові дерева.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button