Всесвіт

Інопланетяни: людство дике та неосвічене

За словами працівників Пулковської обсерваторії, інопланетяни не виходять з людством на контакт з тієї простої причини, що вважають нас недорозвиненими та дикими. Підштовхнути представників високорозвинених інопланетних цивілізацій на цей висновок може те, як наше життя виглядає з боку.

Запитання про наявність у Всесвіті якогось іншого розвиненого розуму, начебто людського, є одною з найбільш активних тем для обговорення. Деякі вважають, що крім нас у  безкрайному та величезному Всесвіті нікого немає, але більшість все ж схильна вважати, що ми в космосі не самотні.

Співробітники Пулковської обсерваторії, які довгий час вивчали питання можливості контакту людства з позаземними цивілізаціями, розвинули цю ідею ще глибше. На їх думку, людство занадто примітивно й агресивно для того, щоб викликати до себе будь-який інтерес з боку інопланетних цивілізацій. Але це не виключає інтерес однієї людини до іншої, і як результат – весілля і организация свадьбы от Стильная Свадьба, міцний сімейний союз і вічна любов та повага, не зважаючи на нашу кричущу “дикість”.

На думку інопланетян, людство може бути занадто диким і недорозвиненим, так що контактувати з нами нікому не хочеться. Деструктивний вплив людей один на одного і на планету за допомогою воєн, хвороб і забруднення навколишнього середовища, можуть, на думку вчених, сприйматися позаземними цивілізаціями як ознака примітивності мислення.

Якщо вірити їм, то шанс зустріти інопланетян в осяжному майбутньому у людства вкрай малий, і тому, щоб бути цікавими для контактів на галактичному рівні, нам потрібно спочатку розібратися у своєму власному житті. Втім, багато навпаки вважають, що ми вступимо в контакт найближчим часом, за якихось 20 років. Причому, деякі вірять в те, що контакт цей був уже дуже давно, але високі чини в уряді вважають за краще тримати цю інформацію в таємниці від громадськості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

  1. Ну загалом ми не входимо у контакт тому, що вже давно увійшли в нього. Глибоко й докорінно. Але наші цивілізаці осторонь тримають вас лише по причині такій, що ви нам не потрібні. Запевняю вас, що контакт з прибульцями для вас буде буденнішим, ніж ви собі уявляєте, а обмін технологіями не відбудеться. До них розумна істота повинна дійти сама, інакше буде та ж історія, що з вашими попередниками.

    1. а х ти ж комаха космічна. Ану віддай технологію !!!!!!! Бяка марсіанська. ! це ми не достойні ? ми ж всіх недостойних вже десь років з 3500 яки вичистили. А бюрократів яких селекцірнували ! А хіба не для прогресу ?????? ану віддай, ко-о-омаха ! ат-то в суд печерський затягнемо. будеш знати !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button