Фото

П’ять дивовижних фактів про секс у тварин

Поповнення популяції – процес для тварин природний і планомірний. Правда, процес спарювання у братів наших менших буває вельми незвичайний навіть для експертів Камасутри.

Анаконди – любителі “групповухи”

foto_cikavosti_07.10.2014-011-01_resized

Напевно кожен чув про клубок змій, проте не кожен знає про те, що таким чином спаровуються анаконди. Ці небезпечні гади утворюють зі своїх тіл кулю, в якій може бути одна самка і до 12 конкуруючих самців. Таким чином, можна сміливо сказати, що анаконди – «любителі» групового сексу.

Комарі – любителі романтичних відносин

foto_cikavosti_07.10.2014-011-02_resized

А ось комарів можна назвати найбільш романтичними представниками дикої природи. Характерне дзижчання ці комахи видають крилами лише в переддень спарювання, а в інший час вони пересуваються безшумно. Таким чином, можна сміливо сказати, що комарі в шлюбний період виконують своїм коханим серенади.

Читайте також: П’ять чарівних тварин, до яких не варто наближатися

Бегемоти в пориві пристрасті кидаються какашками

foto_cikavosti_07.10.2014-011-03_resized

Самці-бегемоти з метою повідомлення про свою готовність поповнити популяцію роблять вельми незвичайні рухи своїм хвостом під час випорожнення. Примітно те, що «ритуальний» похід «по великому» здійснюється прямо перед потенційними партнерками і показує їм репродуктивну спроможність самця.

Мишачий секс небезпечний для життя

foto_cikavosti_07.10.2014-011-04_resized

Бурі сумчасті миші – найбільш, мабуть, «ненаситні» тварини. Справа в тому, що статева зрілість настає у цих гризунів приблизно на 285 день. При цьому організм самців припиняє відтворювати сперму вже через 10 місяців. Як наслідок, протягом всього майбутнього року, чоловічі особини прагнуть якнайшвидше поповнити популяцію. До кінця року самці помирають через виснаження імунної системи від занадто частих контактів, а також через перенесені стреси.

Панди – любителі порно

foto_cikavosti_07.10.2014-011-05_resized

Панди – любителі порно, правда, тільки того, в якому беруть участь панди .. Так в Китаї, була панда-самка, яка не хотіла спаровуватися навіть на п’ятому році свого життя. В якості експерименту вчені вирішили показати панді запис процесу спарювання їй подібних. Для цього навіть довелося встановити в вольєрі телевізор. Дивно те, що це дійсно допомогло, хоча може це просто збіг.

Натхнення: ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button