Земля

Загадкові причини глобального потепління намагаються розгадати в NASA

Вчені стверджують, що за останні роки температура глибоководних шарів Світового океану не підвищувалася, що суперечить прийнятій теорії глобального потепління клімату. Американські фахівці з Лабораторії реактивного руху NASA провели дослідження, результати якого опублікували в авторитетному журналі Nature Climate Change.

foto_cikavosti_07.10.2014-010_resized

Щоб заповнити прогалину в знаннях і отримати нову інформацію, автори додаткового дослідження мають намір досліджувати температуру верхнього шару вод океану південніше від екватора.

Читайте також: Глобальне потепління залишить людство без їжі

Нагадаємо, раніше вчені орієнтувалися на дані комплексних спостережень за півкулями. Таким способом фіксувалися зміни з 1970 року. В цілому дані відповідали дійсності в останнє десятиліття, а до 2004 року експерти виявили сильні розбіжності. Дослідники побоюються, що в науки досі немає справжньої всеосяжної картини того, що відбувається з кліматом і природою на блакитній планеті.

Іншими словами, дослідження кліматологів показують, що потужність тепловідведення у верхньому шарі Світового океану недооцінена, а як наслідок – недооцінені масштаби і темпи глобального потепління.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button