Поради

Палац Німфенбург в Мюнхені

Палац Німфенбург в Мюнхені – справжня туристична мекка столиці Баварії. П’ять поколінь баварської династії Віттельсбахів в різні роки свого правління добудовували та розширювали замок з того часу, як курфюрст Фердинанд заклав в 1664 році перший камінь у фундаменті палацу.

Палац Німфенбург в Мюнхені невипадково є одним з головних символів міста. З кінця 17 століття палац був дзеркальним відображенням усіх змін, що відбуваються на південній території Німеччини.

У міру посилення впливу баварських королів відбувалося розширення палацового комплексу. Коли архітектор Агностино Бареллі закінчив будівництво головної будівлі в стилі бароко, баварський король розпорядився розбити навколо палацу парк і побудувати дві нові будівлі, по обидва боки центральної споруди.

Історія замку Німфенбург в Мюнхені продовжилася з приходом до влади короля Людвіга I, який повністю змінив фасад палацу, переробивши його у стилі рококо, який увійшов в моду у той період. Втім, модні архітектурні віяння анітрохи не зіпсували початкового задуму архітектора, а лише облагородили його.

Можна з упевненістю сказати, що всі баварські королі вважали палац Німфенбург в Мюнхені кращим місцем у всій Німеччині та з задоволенням обирали його в якості своєї літньої резиденції.

Цікаво дізнатися про інші видатні пам’ятки Німеччини? Заходьте за посиланням https://sights.com.ua/country/viznachni-miscya-nimechchyny/ 

Німфенбург в Мюнхені – місце народження Людвіга II Баварського

Людвіг II Баварський, відомий багатьом як «казковий король» (а багатьом – як “божевільний король”) народився саме тут, в Німфенбургському палаці, 25 серпня 1845 року.

Особистість таємнича і суперечлива, він був одержимий своєю таємною любов’ю до австрійської імператриці Єлизавети. На жаль, одружитися з нею король не міг.

Не знайшовши розради в любові, король Баварії Людвіг Другий намагався відшукати натхнення в мистецтві, музиці та архітектурі.

У цьому він був схожий на свого діда, короля Людвіга I, за наказом якого була створена галерея красунь і виставлена у палаці Німфенбург у Мюнхені.

Протягом 23 років художник Йозеф Штілер втілював в життя цей задум Людвіга I, малюючи портрети найкрасивіших жінок Баварії. Сьогодні кожен турист може придбати в замку листівку із зображенням будь-який з 36 чудових осіб, навіки зображених в одному з розкішних залів палацу.

Повертаючись же до особистості Людвіга II потрібно сказати, що, на жаль, найоригінальніший і найбільш творчий король Баварії не любив політику і не хотів виконувати свої прямі обов’язки.

В історії Німеччини його життя залишила відбиток у вигляді палаців – Ліндерхоф (Schlo? Linderhof) і Херренкімзее (Schlo? Herrenchiemsee), а також фантастичного “лебединого” замку Нойшванштайн, на будівництво якого його надихнув своєю музикою німецький композитор Ріхард Вагнер.

Парк Німфенбург навколо палацу в Мюнхені

Сьогодні замок Німфенбург цікавий туристам і городянам не тільки як палац, а і як велика паркова зона міста Мюнхен.

Парк Німфенбург має понад 200 гектарів лісу, закладених в його центральній частині ідеальних газонів і розбитих на ньому квітників та ставків. Це місце є улюбленим зеленим островом всіх жителів Мюнхена.

Гуляючи по парку можна зустріти чудові архітектурні споруди, будівництво яких велося в міру розширення палацу і, як правило, було присвячено до якоїсь знаменної події.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments