Поради

Патентне право – надійний захист інтелектуальної власності

Сьогодні винахідники мають унікальну можливість – отримати патент, тобто документ, що підтверджує його патентне право на винахід. Раніше у людей не було такої можливості й багато винахідників залишилися невідомі світу, їх інтелектуальну власність крали та привласнювали заслуги іншим. У сучасному світі патентне право дозволяє регулювати відносини між автором і користувачем таких об’єктів інтелектуальної власності, як винаходи, корисні моделі, промислові зразки.

Як захистити свою інтелектуальну власність

Автор, який не запатентував свою інтелектуальну власність, позбавляється усіх привілеїв. Його винахід або товарний знак не буде охоронятися і монетизувати. Якщо ви створили новий «продукт», подбайте про те, щоб належно його зареєструвати. Зверніться в патентне бюро. Співробітники компанії “Юдей” вашу заявку разом з пакетом інших документів, перевірять на унікальність і за результатами приймуть рішення.

На жаль, розробник нової ідеї та власник патенту – не завжди одна і та ж людина. Тому, щоб захистити свою інтелектуальну власність від крадіжок і шахрайства, потрібно встигнути першим зареєструвати товарний знак. Тільки патентне право має право на виготовлення копій винаходи, їх використання, продаж у промислових масштабах. Якщо творець працює в компанії, то право на одержання патенту на винахід належить виключно роботодавцю. Але авторство закріплюється за винахідником і йому належить фінансова винагорода, прописана у договорі.

Допомога юриста в області патентного права

Щоб отримати патент на винахід або зареєструвати товарний знак краще звернутися за допомогою до юриста. Але далеко не кожен юрист надає послуги патентного повіреного. Для цього необхідно скласти іспит на отримання кваліфікації, мати достатньо знань і досвіду в області патентного права. Юрист цієї вузької спеціалізації допоможе, якщо вам необхідно:

  • отримати консультацію по ефективному захисту інтелектуальної власності;

  • підготувати документи для отримання патенту на винахід;

  • підготувати документи для реєстрації товарного знака;

  • організувати проведення патентної експертизи;

  • оскаржити або анулювати виданий незаконному власнику патент;

  • звернутися до суду у разі порушення прав винахідника;

  • захистити авторські права в суді;

  • підготувати договір на відчуження або передачу прав;

  • заборонити та / або домогтися знищення піратської продукції.

Якщо у вас виникли складності в реєстрації товарного знаку на винахід або при реєстрації товарного знака, ваш «продукт» незаконно використовують для отримання прибутку — зверніться за допомогою до юридичної компанії «Юдей». Наші юристи мають великий досвід вирішення аналогічних справ у сфері патентного права на користь клієнта. Співпраця з кваліфікованим юристом прискорить процес отримання патенту, і мінімізує ризики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button