Фото

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання

Те, що видно на фото, схоже скоріше на житло мешканців планети Татуїн (відомої планети з кіносеріалу «Зоряні війни»), ніж на нашу Землю. Але мова йде саме про нашу планету, про її майбутнє. Це одна з ідей людини, як можна використовувати пустелі Землі.

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (1)

Зростаюче населення та загрози глобального потепління — все це наштовхнуло архітектора Стефана Малку (Stephane Malka) на створення Green Machine. Ця величезна будова розробляється не тільки для того, щоб заселити велику кількість людей, але і щоб використовувати територію пустелі. Якщо Green Machine буде успішно побудована і використана, то 54 мільйони квадратних кілометрів пустелі нашої планети можуть бути перетворені в зелені, екологічно чисті простори.

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (2)

Для здійснення цього, Green Machine розробляється з тією метою, що воно буде живити себе самостійно. 9 сонячних веж вироблятимуть 450 кВт енергії на день. Ці дивні кулі будуть накопичувати достатню кількість води через конденсат, чого вистачить і для людей, і для зрошення земель. Це такий собі оазис, в теорії.

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (3)Враховуючи глобальне потепління, зростаючий рівень океанів і висушування родючих земель, така ідея може бути найбезпечнішою і взагалі єдиним варіантом для майбутніх поколінь.

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (4)

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (5)

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (6)

Переселення в пустелі може стати єдиним варіантом для виживання (7)

Кнопка «Наверх»