Земля

ВООЗ: Брудне повітря забрало життя 7 мільйонів людей за рік

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, в результаті забруднення повітря в 2012 році загинуло сім мільйонів чоловік. Дані висновки були засновані на зв’язку між забрудненим повітрям і захворюваннями серцево- судинної системи, дихальних шляхів і раку.

zagryaz_450

Експерти встановили, що один з восьми випадків смерті в світі був пов’язаний із забрудненням повітря, що робить його найбільш небезпечним чинником для здоров’я. Майже шість мільйонів випадків смерті відбулися в Південно-Східній Азії і Західній частини Тихого океану, повідомляє ВООЗ.

Читайте також: Забруднення атмосфери б’є рекорди

Представники ВООЗ повідомили, що близько 3,3 млн. чоловік померли в результаті забруднення повітря всередині приміщень і 2,6 млн. випадків смерті були пов’язані з забрудненням атмосферного повітря, в основному в країнах з низьким і середнім рівнем доходів у цих регіонах.

На сьогоднішній день всесвітня охорона здоров’я приділяє недостатньо уваги питанням очищення повітря. На думку фахівців ВООЗ, необхідно в терміновому порядку погоджувати дії з очищення повітря у всьому світі, так як повітря має набагато сильнішу дію на здоров’я, ніж вважалося раніше.

Натхнення: www.medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button