Поради

Переваги чеського бісеру PRECIOSA

Прикраси і вироби з бісеру залишаються тонким і дорогим задоволенням вже багато століть. Блискучими намистинами прикрашали нарядні сукні і шпильки, плели розкішну біжутерію і створювали вишуканий декор. Бісероплетіння сьогодні — доступне хобі, а витончений матеріал зустрічається не тільки в класичному скляному виконанні — намистини роблять з красивого пластика, дерева, металу і каменю, в тому числі з дорогоцінних самоцвітів. Чеська компанія PRECIOSA пропонує якісний бісер в широкому асортименті по всьому світу.

Кращий бісер для ручної роботи родом з Чехії

Якісний чеський бісер Preciosa — це мініатюрні скляні намистини з отвором всередині, завдяки яким можна створювати тонке дорогоцінний «мереживо» і ажур. Матеріал переливається на сонці, надаючи виробам краси і особливої ??привабливості. Роботи з таким бісером виконуються в різному стилі, залишаючи дизайнерам багато простору для творчих маневрів.

За всю історію рукоділля особлива мода на бісер торкнулася Європи і Азії, де дрібними блискучими намистинами прикрашали вбрання і робили з нього головні убори. На сході виробництвом бісеру займалися в Китаї, Індії, Японії, на Тайвані. В Європі ж лідерську позицію зайняла Чеська республіка.

Сьогодні азіатські країни постачають по всьому світу бісер різної якості — від елітного до доступного для дитячих ігор і використання в дешевому одежному виробництві. Чеський бісер невідступно дотримується високої якості, залишаючись в оптимальній ціновій категорії, а крім того, PRECIOSA пропонує величезне різноманіття відтінків, розмірів і форм витонченого матеріалу. Замовити бісер можна на сайті надійного Інтернет-магазину vechornytsi.com.ua з доставкою в будь-яке місто України.

Переваги бісеру PRECIOSA

Чеський виробник надає своїм покупцям багатий асортимент намистин різного калібру зі всілякими ефектами, це дозволяє дати волю творчої фантазії і реалізувати самі вигадливі ідеї. Але це не єдина перевага бісеру PRECIOSA.

Так само можна виділити наступні переваги:

1) Відмінною рисою чеської продукції є його тонке калібрування: всі елементи випускаються один до одного, кожна намистинка має сталий розмір, тому результати творчої праці виходять акуратними і виглядають ідеально.
2) Вся продукція каталогізована, тому бісер можна замовляти віддалено, вивчивши його параметри і вибравши будь-який відтінок з палітри і потрібний розмір. При цьому за номером виду завжди можна замовити необхідну кількість намистин, не переживаючи про незбіг.
3) За якістю виробництва уважно стежать — намистинки гладкі, цілі, рівномірно забарвлені. Для виробів використовуються тільки чисті та безпечні матеріали, що не викликають алергію. А крім того, чеський бісер стійкий до зносу, дії зовнішніх факторів, що не вицвітаючи і не псуючись в негоду і після прання.
4) Набори акуратно і надійно упаковані, в кожному пакетику зберігається постійний обсяг матеріалу.

Таку продукцію можна використовувати в масовому виробництві і для рукоділля. З різноманітної пропозиції можна вибрати саме той сорт бісеру, який втілить найбільш мудрі ескізи. Матові, прозорі і перламутрові, однотонні набори і асорті, округлі, циліндричні і навіть трикутні намистинки на будь-який смак готові відправитися до вас в будь-який момент. PRECIOSA — це краса і натхнення. Шукаєте рідкісний сорт бісеру? — Загляньте до чеських майстрів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть