Поради

Переваги навчання в польському університеті

Отримати освіту за кордоном — це престижно. Навчаючись в іноземному ВНЗ, студент здобуває безцінний досвід і можливість зробити своє життя кращим. Багато випускників закордонних університетів відзначають, що саме час навчання стало для них тим періодом, коли вони усвідомили свої цілі і навчилися не тільки будувати, але і втілювати в реальність плани на майбутнє.

Вища освіта за кордоном є для кожного. Неважливо, скільки вам років, і які навички ви маєте, двері відкриті для будь-якого охочого абітурієнта. Здобути освіту в Польщі може той, хто закінчив школу і бажає продовжити вчитися. Також польські університети приймають абітурієнтів з неповною або повною вищою освітою, випускників вітчизняних ВНЗ і навіть кандидатів в доктори наук. Які нюанси має освіту за кордоном, вам розкажуть представники міжнародного проекту «Моя едукація».

Система освіти

Система освіти в Польщі практично не відрізняється від специфіки навчання у вітчизняних університетах. Перші 4 роки студент вчиться на бакалавра, потім надходить на магістратуру. Через рік він отримує ступінь магістра.

Вища освіта в Польщі дає можливість знайти високооплачувану роботу і навіть переїхати в країну на постійне місце проживання. Багато студентів, які навчаються в англомовних групах, розглядають варіанти працевлаштування в Америці, Китаї та інших розвинених країнах.

Вартість навчання в польському університеті залежить від обраної спеціальності, мови викладання і статусу навчального закладу. Найбільш доступними є приватні ВНЗ, які навчають економістів, бухгалтерів, дизайнерів і математиків. Більш престижними і дорогими вважаються державні університети, випускники яких стають знаменитими біологами, лікарями та юристами. Безкоштовна освіта за кордоном також реальна, але для отримання такої можливості будуть потрібні виняткові знання. Пільгові місця відкриті для тих, хто має карту поляка (офіційний документ, що підтверджує наявність родинних зв’язків з корінними жителями Польської республіки) або добре знає основні предмети. Для отримання бюджетного місця потрібно взяти участь в щорічному конкурсі, який проводить практично кожен університет Польщі.

Найпрестижніші ВНЗ Польщі

На території Польської республіки працюють понад 500 вищих навчальних закладів. Також в країні чимало профільних коледжів, ліцеїв та училищ, де абітурієнти з середньою освітою можуть отримати основну або додаткову спеціальність. Всі ВНЗ Польщі приймають іноземних абітурієнтів, які бажають отримати якісну освіту і знайти свій шлях у житті. Саме тому в Польщі з’їжджаються молоді люди з усіх країн Європи та СНД.

Польські університети можна поділити на дві групи:

  • комерційні — фінансовані компаніями і приватними особами-підприємцями;
  • державні — під фінансуванням держави республіки.

Найпрестижнішими вважаються державні ВНЗ Польщі, що можна пояснити їх високою розвиненістю та інноваційними методиками викладання. Серед найпопулярніших такі: Варшавський і Ягеллонський університет, університет імена А. Міцкевича і Вроцлавський політехнічний університет. Багата матеріальна база дозволяє відкривати нові факультети і навчати нових спеціальностей. На території державних навчальних закладів працюють дослідні центри, обладнані лабораторії і профільні групи. У які ВНЗ Польщі може вступити українець, вам розкажуть менеджери компанії Мojaedukacja. Також ви дізнаєтеся про переваги університетів і зможете відвідати будь-який з них на ознайомчому візиті.

Комерційні університети відрізняються невисокими розцінками і досить непоганими пропозиціями. Вартість навчання в Польщі для студентів приватних університетів становить близько 1000 євро за рік, для учнів в державному ВНЗ — близько 2000 євро на рік. Варто зазначити, що приватні навчальні заклади також мають у своєму розпорядженні хороший вибір спеціальностей і напрямків, мають власні наукові центри та лабораторії. Які переваги має навчання в Польщі, ви дізнаєтеся на сайті компанії Моя едукація. Представники фірми допоможуть вам підібрати підходящий навчальний заклад і визначитися зі спеціальністю і формою навчання.

Навчання в Польщі дає масу можливостей. Студент може отримати безцінні знання і навички. У процесі навчання учні можуть відвідувати мовні курси та додаткові профільні заняття. Багато ВНЗ Польщі пропонують безкоштовні курси англійської та польської мови для іноземних студентів.

Навчання в Польщі англійською мовою є оптимальним варіантом для тих, хто ставить перед собою мету знайти роботу в англомовній країні. Відучившись в польському університеті, ви отримуєте диплом міжнародного формату, який дає право переїхати в іншу республіку і працювати на державному або приватному підприємстві.

Кнопка «Наверх»