Різні цікавинки

Переваги парної лазні

foto_cikavosti_09.09.2014-011_resizedЗдавна російська лазня славиться своїми цілющими властивостями. І донині лазня популярна серед людей, але якщо для деяких похід в лазню – це традиція, то для інших – табу.

Відвідування лазні криє за собою ряд переваг, але також і деякі протипоказання. Для початку виділимо ті самі переваги, за які варто полюбити баню і розпочати відвідування русской бани киев чи в рідному вам місті.

Перша перевага лазні – очищення. Причому, це стосується не тільки душевної бадьорості, але і очищення організму в прямому сенсі, адже через високу температури, разом з потом на шкірі виходять і шкідливі речовини з організму.

Наступна перевага лазні – це зцілення. Цей плюс тісно пов’язаний з попереднім. Але до такого способу поправити своє здоров’я необхідно ставитися з обережністю. Баня стане засобом від похмілля, проте, вживати алкоголь в лазні не рекомендується. Також в лазні можна зцілити нежить чи кашель. Відвідування лазні призводить також до втрати зайвої ваги. Баня відмінно стимулює обмінні процеси в організмі.

Ви не повірите, але баня – це ліки від поганого настрою, вона відмінно бадьорить і тонізує. Після відвідин лазні Ви відразу ж відчуєте прилив сил і енергії, які можете направити в потрібне русло.

Але, на жаль, не всі можуть відвідувати російську лазню. Є й протипоказання. Лазню можна відвідувати тим, у кого є такі захворювання, як:

– захворювання серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, перенесений раніше інфаркт, схильність до кровотеч, тромбофлебіт, атеросклероз);
– захворювання нервової системи (міастенія, мігрень, епілепсія, різні види паралічів, запальні захворювання нервової системи);
захворювання опорно-рухового апарату (гострий спондильоз і так далі);
– захворювання дихальних шляхів (гострі запалення, гострі вірусні захворювання, злоякісні пухлини з метастазами);
гінекологічні захворювання;
– захворювання шкіри (туберкульоз шкіри, псоріаз, гострі екземи, гнійна висип і інше);
– захворювання нирок (пухлини, нирково-кам’яна хвороба, гострі запалення і нефрити);
– захворювання шлунково-кишкового тракту (жовчокам’яна хвороба, пронос, хронічний гепатит і так далі).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button