Різні цікавинки

Користь моря для дитини. Чому так корисна морська сіль?

foto_cikavosti_06.10.2014-02_resizedПоїздка на море з малюком вважається не тільки відмінним дозвіллям для всієї сім’єю, але і чудовою можливістю зарядитися здоров’ям до наступного сезону, тобто на цілий рік. Чисте морське повітря і прозора морська вода здавна вважалися дуже корисними для дитячого організму. Так в чому ж полягає користь моря для дитини, і чому ж все-таки варто поїхати на море з малюком?

Корисні властивості морської солі

1. Морська сіль, що міститься у воді і в морському повітрі складається з 32 надзвичайно корисних для зростаючого дитячого організму хімічних сполук. Завдяки їм нормалізується робота ендокринної системи та обмін речовин в організмі. Такі цілющі елементи як сірка, йод, калій, магній і кальцій підвищують ефективність роботи гормональної системи і покращують обмінні процеси.

2. Морська сіль прекрасно очищає кров і сприяє підвищенню гемоглобіну. Іони солей, проникаючі під час купання в шкіру дитини, в тканини, а потім і в кров, покращують роботу кісткового мозку і вилочкової залози, а також, стимулюючи вироблення гемоглобіну, захищають дитину від анемії.

3. Морська сіль чудово впливає ще на незміцнілу нервову систему малюка. Приміром, бром заспокоює дитини, магній – виводить надлишок рідини з-під його мозкових оболонок, а значить, знижує підвищений внутрішньочерепний тиск. Від цієї недуги дуже часто страждають як дорослі, так і діти. Тому якщо ви вже давно хочете купити нерухомість на чорноморському узбережжі, то обов’язково здійсніть свою мрію в реальність з допомогою порталу http://www.v-dosky.ru/ – нерухомість на широкий вибір!

4. Завдяки своїм унікальним властивостям, морська сіль запобігає розвитку бронхіальної астми. Також користь моря для дитини полягає в тому, що в морському повітрі знаходиться підвищений вміст озону, повністю відсутній пил і алергени. А сольові частки чудово оздоровлюють верхні дихальні шляхи дитини, її бронхи і легені.

5. Корисні властивості морської солі стимулюють ріст дитини і сприяють її інтелектуальному розвитку. Йод, що знаходиться в морській солі вкрай необхідний дитячому організму – при його дефіциті знижується вироблення гормонів щитовидної залози. Діти, організм яких відчуває дефіцит йоду, відстають від своїх однолітків у фізичному і навіть психологічному розвитку.

6. Морська сіль покращує стан шкіри малюка, а значить і всього організму! Тому переоцінити користь моря для дитини просто неможливо! Після повернення дитини з моря на верхньому шарі епідермісу протягом 3-4 тижнів і далі буде присутній корисний для її організму «соляний плащ», а значить, весь цей час дитина буде продовжувати оздоровлюватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button