Авто

Перший електричний Jeep залишився справжнім позашляховиком (фото)

Для щорічного заходу Easter Jeep Safari Jeep представив прототип свого першого електромобіля – Wrangler Magneto. Єдина істотна відмінність електрифікованої моделі від бензинової – електродвигун і акумулятори замість ДВЗ і бензобака.

Як основу для Magneto використаний дводверний Wrangler Rubicon. Його стандартний двигун Pentastar V6 замінили на електромотор з аксіальним магнітним потоком. З переходом на електротягу потужність залишилася колишньою – 285 к. с., а крутний момент збільшився з 347 до 370 Н • м. Робота електродвигуна налаштована таким чином, щоб він видавав показники потужності як в оригінального ДВЗ, причому в тому ж діапазоні оборотів. Штатна для Wrangler Rubicon 6-ступінчаста МКП і зчеплення залишилися на місці.

Перший електричний Jeep залишився справжнім позашляховиком

Під час неспішної їзди у Magneto силовий агрегат поводиться, так само як і у звичайного Wrangler. Але при необхідності електромотор може відразу передати трансмісії все 370 Н • м моменту і розігнати позашляховик до 97 км / год за 6,8 секунди.

Живлення електродвигуна забезпечують чотири батареї із загальною ємністю 70 кВт • ч. Перший акумулятор встановили на місце основного паливного бака, тобто під підлогою уздовж кузова з правого боку від карданного валу. Другий акумулятор розмістили навпроти першого симетрично до поздовжньої осі автомобіля. Ще один акумулятор розташували попереду, під капотом, а четвертий – за задньою віссю, де у звичайного Wrangler знаходиться масивний глушник.

Перший електричний Jeep залишився справжнім позашляховиком

Силова електроніка Wrangler Magneto працює при напрузі 800 вольтів. Крім того, на електромобілі присутні два 12-вольтів акумулятора. Вони використовуються для живлення бортового електроустаткування й аксесуарів, наприклад, лебідки, і які заряджаються від тягової батареї.

Перший електричний Jeep залишився справжнім позашляховиком

Wrangler Magneto оснащений типовим для прототипів Easter Jeep Safari додатковим обладнанням. У нього входять комплект для ліфта підвіски на 5 см, оригінальний каркас безпеки, 35-дюймова грязьова гума на 17-дюймових дисках, силові пороги Mopar і сталеві бампери.

Звичайно, Magneto – це тільки концепт і серійні електричні Wrangler, швидше за все, будуть відрізнятися від прототипу. Але об’єднання в одному сучасних технологій і класичних атрибутів суворих позашляховиків саме по собі цікаво.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button