Авто

У Audi з’явиться дизельний суперкар

Компанія Audi планує випустити нове покоління свого середньомоторного суперкара R8 вже в наступному році. Разом з традиційними бензиновими моторами і електричною модифікацією R8 вперше отримає і великооб’ємні дизельні двигуни.

foto_cikavosti_13.07.2014-10-05

За відомостями видання Automobile, дизельна версія Audi R8 з’явиться останньою і вийде на ринок тільки в 2017 році. Подейкують, що принципове рішення про переведення суперкара на “важке” паливо вже прийнято, але в Інгольштадті ще не визначилися з тим, який саме мотор буде встановлений на R8.

Читайте також: Концепт Audi A9

Втім, варіантів у інженерів Audi небагато. На роль силового агрегату призначать або чотирьохлітровий V8, або V10 об’ємом 5 літрів, який Audi розробляє для використання на деяких моделях Bentley, Porsche і Volkswagen. Про віддачу двигунів нічого не повідомляється, проте Audi ще в 2008 році мала спортивниий дизельниий мотор V12, який розвивав 500 к.с. і 1000 Нм обертового моменту.

Крім потужного дизеля Audi R8 отримає і традиційні бензинові V8 і V10. Правда, восьмициліндровий 4,2-літровий мотор поступиться своїм місцем, як очікується, більш компактному двигуну з турбонаддувом. При об’ємі в 4 літра той забезпечить 460 к.с. Потужність 5,2-літрового V10 зросте до 600 к.с. для модифікації Audi R8 V10 Plus. Варто відзначити, що раніше інсайдери обіцяли куди більш скромні цифри.

Суперкар нового покоління з’явиться у продажу в 2015 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button