Людина

Вчені з’ясували, які процеси відбуваються в мозку жінки під час вагітності

Часто вагітні жінки скаржаться на незграбність. Вченим вдалося з’ясувати, які процеси відбуваються в мозку жінки в цей хвилюючий період.

Дослідники визначили, що з того моменту, як починає рости живіт, центр тяжіння починає зміщуватися вгору. Пов’язані з поставою, вестибулярним апаратом і сенсорикою нейронні входи стрімко змінюються як під час вагітності, так і деякий час після пологів, повертаючись у свій звичний стан. Медики пояснили також, з чим пов’язана незграбність жінки і на ранніх стадіях вагітності. Виявляється, що в перші тижні рівень релаксину підвищується. Як відомо, релаксин – це гормон, який відповідає за розслаблення суглобів, м’язів і зв’язок, що допомагає розтягуватися тазовій області для полегшення пологів. Підвищення рівня релаксину може викликати печію, оскільки м’язи стравоходу так само злегка розслабляються, дозволяючи підніматися вгору шлунковій кислоті.

Тягу до незвичайних продуктів у вагітних дослідники пояснили дефіцитом певних поживних речовин. Також на ранніх стадіях вагітності піднімається рівень прогестерону і естрогену, що проявляється частою зміною настрою у жінки. Багато породіль стверджують, що вже на другому триместрі дратівливість помітно знижується.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button