Технології

Перший погляд на iPhone 6 Plus і порівняння з iPhone 6 і iPhone 5s

Ми знали, що iPhone 6 Plus буде дефіцитним смартом, але не очікували, що настільки. У берлінському Apple Store в день старту продажів виявилося всього близько 50 апаратів, так що всі вони дісталися ідейним послідовникам, що займали чергу днів за п’ять до терміну. Ми в їх число ясна річ не потрапили, так що знайомство з iPhone 6 Plus відбувалося зі стійок магазина. Хоча тепер завдяки інтернет-магазину Notus ви можете стати власником iPhone 6 Plus вже в найближчий час.

foto_cikavosti_22.09.2014-012_resized

 

Перший погляд на iPhone 6 Plus і порівняння з iPhone 6 і iPhone 5s прямо з Apple Store:

Хоча зовні нові айфони схожі як дві краплі води, сприймаються вони зовсім по-різному. iPhone 6 відчутно більший від попередника iPhone 5s, але все ж це смарт. Як за мірками 2014 року, так цілком типовим розміром. А ось iPhone 6 Plus зі своїми 158.1 x 77.8 x 7.1 мм вже відноситься до фаблетів. Та ще й з не найбільш оптимальними співвідношеннями площі екрана до фронтальної панелі.

5,5 дюймів екрану частково компенсують розміри. Інтерфейс аналогічно планшетникам Apple використовує ландшафтну орієнтацію, в деяких програмах застосовується двохпанельність. Різний візуальний контент від розміру тільки виграє – дивитися фотографії і фільми, серфити в мережі і грати в ігри на iPhone 6 Plus дуже круто.

foto_cikavosti_22.09.2014-012-01_resized

І все ж це пристрій для двох рук. Можна зловчитися, освоїти управління однією рукою, але до поняття «комфортно» все ще буде далеко. За UX великий айфон ближче до iPad mini, перший погляд на новинку народжує саме такі асоціації.

foto_cikavosti_22.09.2014-012-02_resized

Залізо обох iPhone могутнє і економічне, і воно за в цілому ідентичне. Як ідуть справи з автономністю iPhone 6 Рlus, у якого явно більше батарея, упевнитися у нас можливості не було, а ось ідеальну плавність меню і відмінну швидкість запуску програм ми оцінили. Все просто літає.

foto_cikavosti_22.09.2014-012-03_resized

Нам iPhone 6 Plus сподобався, і все ж пристрій неоднозначний. Розміри екрану відкривають великі можливості, але габарити корпуса накладають чимало обмежень на моделі використання. Ми не сумніваємося, що iPhone 6 Plus знайде своїх шанувальників.

foto_cikavosti_22.09.2014-012-04_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button