Екологія

Перший у світі проект хвильової енергомережі

Енергія хвиль пропонує величезні перспективи в якості джерела чистої енергії, а тепер австралійська компанія Carnegie Wave Energy має намір встановити першу в світі систему по збору хвильової енергії за допомогою інтегрованої хвильової енергомережі, підключеної до центральної мережі електроенергії.

10-11-15-foto-600x449-2

Проект компанії під назвою Microgrid Project буде включати в себе масив CETO 6, який на даний момент знаходиться в стадії розробки, разом з установкою водоопріснення за допомогою зворотного осмосу, яка була запущена минулого тижня. Проект також зможе похвалитися сонячною установкою в 2 мегавати, поряд зі стабільною і надійною енергосистемою.

Нагадаємо, що технологія може похвалитися не тільки безвідходним способом перетворювати океанські хвилі в джерело енергії, але також опрісненням морської води.

10-11-15-foto-600x306-1

Установка з технологією Сето використовує буї, 11 м в діаметрі кожен, під’єднані до насосів, який поставляє воду під тиском до установки, розташованої на березі через прокладені на дні труби. Далі вода використовується для обертання гідроелектричних турбін, які виробляють екологічно чисту електрику, що передається в центральну мережу або живить установку зворотного осмосу для опріснення води, знижуючи або повністю прибираючи потребу в зовнішній, виробленій шляхом спалювання викопного палива, електриці.

Carnegie вже постачає енергію з офшорів на континент Австралії за допомогою свого масиву CETO 5, який був запущений у берегів міста Перт всього сім місяців тому. CETO 6 покинув концептуальну фазу два тижні тому, і, як очікується, він буде виробляти приблизно в чотири рази більше енергії, ніж його попередник, досягаючи потужності в 1 мегават.

Генеральний директор Carnegie Майкл Оттавайано (Michael Ottavaiano) сказав, що Західна Австралія є прекрасним місцем для будівництва проекту, тому як тут відсутня необхідність будівництва та підтримки довгих ліній електропередач у прибережних громадах. Він додав, що проект Island Garden, також допоможе продемонструвати потенціал, який бачить компанія, в інтегруванні своєї технології хвильової енергії.

«Енергетичні проекти компанії незмінно будуть включати в себе інтеграцію CETO з іншими джерелами відновлюваної енергії, опріснювальних установок, дизель-генераторними електростанціями і найбільшими акумуляторами енергії», говорить він.

Кнопка «Наверх»
Закрыть