Екологія

В Швеції з’явиться крижаний еко-готель для любителів північних красот

Концепт крижаного готелю в Швеції.

У Швеції в найближчий рік буде реалізовано амбітний будівельний проект по створенню готельного та виставкового комплексів. Споруджуваний комплекс будівель отримав назву ICEHOTEL, і як не складно здогадатися з назви, майже повністю буде побудований зі снігу і льоду.

Екологічний готель в Швеції.

Концепцію крижаного готелю запропонувала студія архітектурного дизайну PinPin Studio. Передбачається, що майбутній готель стане «люксовим». Розташований незвичайний заклад буде майже 200 км від північного полярного кола.

Конструкція ICEHOTEL майже на 100% буде складатися з льоду і снігу.

Нова концепція готелю.

Будівлі будуть укріплені дерев’яним і металевим каркасом. Зверху сніговий покрив буде застелений ґрунтом, на який висадять мох і траву, здатну рости в таких умовах. У зимовий період це «озеленення» буде ховатися під снігом, а в літній період стане додатковим рівнем захисту для крижаної конструкції будівлі. З боку готель буде нагадувати нори в пагорбах.

Виставково-готельний комплекс.
Готель для 100-відсотково зеленого відпочинку.

Готельний та виставкові комплекси 100-відсотково енергоавтономні. Електрика буде генеруватися сонячними батареями і вітряними млинами, а головним джерелом прісної води стане сніг навколо. Опалення буде здебільшого паровим. Працювати ICEHOTEL буде протягом усього року. Позиціонується запланований комплекс, як центр екологічного відпочинку.

Номер у готелі.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть