Технології

Перший у світі поїзд, який працює на 100% водні, запустили в Німеччині

Один бак водню в день забезпечує роботу поїзда Coradia iLint. Всього 1 кг водневого палива так само ефективний, як 4,5 кг дизеля.

Французька компанія Alstom оголосила про запуск першого в світі водневого поїзда Coradia iLint. Його перша поїздка завершилася в Бремерверді, Нижня Саксонія, Німеччина.

Цей регіональний поїзд викидає тільки пар і водяний конденсат, працюючи з низьким рівнем шуму. За словами представники Alstom, мета компанії – зробити свій внесок у створення найекологічнішої залізничної мережі в світі.

“Мобільність без викидів – одна з найважливіших цілей для забезпечення сталого майбутнього, — заявив Анрі Пупар-Лафарж, генеральний директор і голова правління Alstom. – Перший у світі водневий поїзд Coradia iLint це відмінний приклад екологічної мобільності”.

Фото: alstom.com

Всього 1 кг водневого палива також ефективний, як 4,5 кг дизеля. Поступово потяги на водні замінять 15 моделей, які зараз курсують у Нижній Саксонії.

Запас ходу Coradia iLint становить 1 000 км. Це означає, що лише один бак водню в день забезпечить його роботу. Поїзд рухається зі швидкістю не більше 140 км/ год, хоча звичайні швидкості на лінії набагато менше, від 80 до 120 км/год.

Проект підтримує уряд Німеччини, а розробка Coradia iLint фінансується в рамках національної інноваційної програми для технологій виробництва водню і паливних елементів (NIP) країни.

Як повідомляє CNN, наступним пунктом призначення поїздів стане Франкфурт. Для регіону замовили вже 27 поїздів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments