Технології

Перспективну американо-український ракету знову вибрали для запуску дослідного апарату

Компанія Firefly Aerospace, яка належить українському підприємцеві Максиму Полякову повинна запустити дослідний космічний апарат Orbital Test Bed (OTB) 2 від General Atomics в 2022 році.

Ракета Alpha / ©Firefly Aerospace

Американо-українська компанія Firefly Aerospace має всі шанси отримати частину ринку ракетно-космічних послуг. У всякому разі, її перспективний носій Alpha знову виявився затребуваним.

Про це General Atomics оголосила 18 лютого. За допомогою нового носія планують вивести на орбіту супутник Orbital Test Bed (OTB) 2. Він буде нести прилад NASA, призначений для вивчення забруднення повітря твердими частинками в міських районах і допомоги вченим в розумінні впливу цих частинок на здоров’я людини. У компанії не розкривають умови угоди.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що ракету від Firefly Aerospace вибрали для запуску на Місяць перспективного космічного апарату з десятьма корисними навантаженнями.

Зараз Firefly Aerospace розробляє перспективні ракети-носії Firefly Alpha і Firefly Beta. Раніше з’явилася інформація про те, що для останньої можуть застосувати двигун AR1, який створює Aerojet Rocketdyne.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button