Наука

Певні види домашніх рослин завдають непоправної шкоди здоров’ю людини

Учені встановили, що існують певні види домашніх рослин, які завдають непоправної шкоди здоров’ю людини. На першому місці переліку виявився «Тещин язик».

Вищевказана рослина славиться своїми унікальними властивостями, які дозволяють їй очищати повітря в будинку. В процесі «Тещин язик» не тільки збирає зайвий пил, але й виділяє речовини, що приводять до рясного слиновиділення і хворобливих відчуттів у горлі. Попадання листя рослини в організм може стати причиною набряку язика.

На другому місці в рейтингу опинився англійський плющ. Даний вид домашніх рослин може викликати судоми та блювання. Дифенбахія, яка посіла третю позицію, має особливо небезпечний для людини сік у листках, попадання якого в організм загрожує летальним результатом. Подібні властивості притаманні й гіацинту.

Гортензія відрізняється від інших домашніх рослин особливо отруйними бутонами. Якщо людина з’їсть один з них, то протягом кількох днів буде страждати від сильних болів в шлунку і діареї. Список шкідливих домашніх рослин закриває олеандр. Навіть маленький листочок цієї квітки, що потрапив в їжу тварини, може призвести до летального результату.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button