Людина

П’ять простих звичок довгожителів з Японії

В Японії найбільша кількість людей у віці старше 100 років на душу населення у світі. Звичайно, на це впливають певні генетичні особливості жителів країни висхідного сонця. Однак спосіб життя і дієта в більшості випадків мають вирішальне значення. Так чому б не запозичити деякі зі звичок японців?

Японська дієта містить вживання морських водоростей. У них містяться йод, мідь і залізо, а також антиоксиданти, білок, клітковина і корисні омега-3 жири.

Більше морепродуктів в дієті

Одна річ, яка робить японську дієту такою здоровою — це акцент на морепродуктах. В Японії один з найнижчих рівнів серцевих захворювань у світі. Японська дієта включає близько 80 кг морепродуктів в рік. Риба і молюски багаті білком і відрізняються низьким вмістом насичених жирів.

Зелений чай

Зелений чай, мабуть, один з найбільш корисних для здоров’я напоїв, і японці п’ють його на щоденній основі. Зелений чай багатий на поліфеноли, які зменшують запалення, захищають клітини від ушкоджень і дають поживу корисним бактеріям в кишечнику.

Не наїдайтеся до відвалу

В Японії не заведено їсти досхочу. У більшості випадків місцеві жителі зупиняються, коли відчувають себе наповненими на 80%. Це комфортне відчуття: голод більше не відчувається, але в шлунку ще є місце.

Підтримуйте соціальні зв’язки

Збереження соціальних зв’язків є невід’ємною частиною японської культури, і це причина, по якій японці мають кращий фізичне і емоційне благополуччя в літньому віці.

Натхнення: www.medikforum.ru

Кнопка «Наверх»