Ґаджети

Нова стратегія Apple: продавати більше реклами, а не телефонів

Незважаючи на те, що Apple звітує про рекордні продажі, зниження світового попиту на смартфони змушує корпорації активніше розвивати інші напрямки бізнесу. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на Morgan Stanley.

Раніше продажі різних пристроїв займали провідні позиції в структурі виручки Apple. Але тенденції ринку змінюються: флагманські смартфони коштують досить дорого, тому власники воліють користуватися ними хоча б кілька років.

Компанія Morgan Stanley Research провела дослідження і з’ясувала, як змінилися частки джерел доходу корпорації.

У 2018 році внесок iPhone в загальний кошик знизився на 5%, зате продажі сервісів збільшилися майже на 6% порівняно з 2015 роком. Основна виручка від продажу не апаратних продуктів припала на App Store, також істотне зростання показав Apple Music.

У зв’язку з цим, керівництво Apple вирішило приділити більше уваги продажу послуг та вже провело переговори з такими компаніями як Snap і Pitrestst, щоб оцінити інтерес потенційних клієнтів до рекламної мережі корпорації.

Рекламний сервіс буде поширювати маркетингові матеріали у всіх своїх колективних додатках на iOS. Отримані доходи будуть розподілятися між Apple і власниками програм. Частки сторін будуть обговорюватися окремо в кожному випадку.

Apple вже продає деякі оголошення на основі пошукових запитів в App Store. Такі дії допомогли корпорації заробити один мільярд доларів у 2017 році.

Компанія Тіма Кука не раз заявляла, що не витягує вигоду з користувальницьких даних і пишається цим. Тому поки не ясно, як Apple збирається конкурувати з Google і Facebook не зрікаючись власних цінностей.

У Google є широкий доступ до інформації про звички користувачів і того, що люди шукають і відправляють по електронній пошті. Facebook створює складні алгоритми аналізу поведінки передплатників в соціальних мережах. Apple не володіє таким рівнем доступу, зате може краще контролювати свої мобільні платформи і те, як додатки оказывавются пов’язані один з одним.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button