Відео

Під час трансляції МКС уфолог виявив зниклу Атлантиду

Один з найвідоміших уфологів світу заявив, що зумів виявити зниклу Атлантиду. Скотт Уорінг зробив це несподіване відкриття під час трансляції МКС і відразу ж поділився ним зі своїми однодумцями, опублікувавши відео на YouTube-каналі.

Тайванський вчитель англійської мови і за сумісництвом один з найпопулярніших дослідників паранормального Скотт Уорінг вразив інтернет-спільноту своїм новим відкриттям. На цей раз уфолог зауважив під час однієї з трансляцій МКС підводні будівлі, які, за його словами, належать легендарній стародавній цивілізації, яка жила в Атлантиді.

Протягом тижня Уорінг переглядав відео, наближаючи зображення і працюючи над чіткістю знімків з космосу. Після виконаної роботи уфолог вирішив поділитися своєю знахідкою та доказами її існування з тисячами підписниками свого YouTube-каналу. Він опублікував відео, в якому розповідає про виявлені під товщею океану руїни кілометрової будівлі, а також озвучує своє припущення їх походження, приписуючи будівництво споруд древнім міфічним жителям планети.

26-тисячна армія передплатників блогу Скотта Уорінга приступила до дослідження опублікованого ним відео, а деякі фоловери вже зуміли розглянути «зруйновані будівлі» древньої Атлантиди. Проте залишається загадкою, в якій саме частині світового океану уфолог виявив свою знахідку, адже він дуже обережний з розсекреченням знайдених артефактів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть