Здоров'я

Яблука, чай і помірні шкідливі звички є секретами довгого життя

Європейські вчені провели дослідження і розповіли про секрети довгого життя людини. Для цього людям треба вживати яблука, чай і стежити за поміркованістю своїх шкідливих звичок, ці поради допоможуть знизити ймовірність онкології і серцево-судинних захворювань.

Такі висновки вчені з Данії зробили після того, як проаналізували дані масштабного дослідження «Дієта, рак і здоров’я», яке проводилося 23 роки і торкнулося 53 тисячі осіб. Аналіз їх раціону показав, що ті, хто регулярно отримував флавоноїди, що містяться в рослинній їжі та в чаї, мали більше шансів на довге життя.

Вчені зазначають, що їм вдалося виявити певною мірою парадоксальний зв’язок. Виявилося, що найбільший ефект від флавоноїдів був у тому випадку, якщо людина мала шкідливі звички – куріння і пристрасть до алкоголю. У таких випадках зниження ризику раку і серцево-судинних захворювань був найбільшим.

Незважаючи на це, вчені радять людям повністю відмовитися від куріння і звести вживання алкоголю до мінімуму. Серед продуктів, що містять флавоноїди, були виділені яблука, апельсини, чай всіх видів, чорниця і броколі. Фахівці радять отримувати ці речовини з різної рослинної їжі, тому раціон краще робити комбінованим і різноманітним. Денна порція може бути такою: яблуко, апельсин, чашка чаю, 100 г чорниці і броколі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button