Авто

Німецьку Audi E-Tron назвали найбільш безпечним електромобілем у світі (відео)

Німецький кросовер Audi E-Tron став першим і єдиним електромобілем у світі, який отримав найвищий рейтинг безпеки від американського організатора краш-тестів Insurance Institute for Highway Safet (IIHS). Про це йдеться на сайті організації.

Поки електрокар Audi E-Tron став єдиним електромобілем, який отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick+. Для отримання такого статусу автомобілю необхідно пройти шість краш-тестів на зіткнення з різними об’єктами, пройти дослідження фар, а також систем гальмування і запобігання зіткнення.

Під час тестування IIHS зіштовхує електрокар з різними бар’єрами: з боку водія, пасажира, ударом в бік, а також дах. Під час перевороту автомобіля інженери заміряють простір між пом’ятим дахом і головою манекена.

Зараз IIHS проводить тести найновішої моделі седан Tesla Model 3. Експерти вважають, що електрокар може також отримати найвищі бали у рейтингу. Попередній моделі 2017 року до отримання Top Safety Pick+ не вистачило хороших фар, але після проведення тестів Tesla відразу ж відновила їх.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button