Відео

На знімках Місяця виявлена база інопланетян

На знімках Місяця в кратері Зеємана виявлена база інопланетян. Про це повідомив уфолог з Тайваню Скотт Уорінг.

За словами експерта, він здійснив відкриття вивчаючи поверхню супутника Землі за допомогою карт Google Maps і Earth. Уфолог розповідає, найбільше його здивував не той факт, що на Місяці існує база прибульців, а те, що компанія не видалила її зі своїх програм. Зазвичай Google підчищає військові об’єкти різних країн світу зі своїх карток. Для цього представники компанії або розмивають зображення, якщо ця база є загальновідомою або повністю міняють картинку в тих випадках, коли ніхто не знає про існування цього секретного комплексу.

Скотт Уорінг впевнений, найближчим часом Google однозначно видалить це зображення зі своїх карт, щоб приховати цей факт від простих людей. Уфолог вже не раз заявляв про взаємодію цієї компанії з урядом США в питанні приховування інформації про інопланетне життя. Тому житель Тайваню записав спеціальне відео, в якому «задокументував» свою «знахідку». Він зазначив, рано чи пізно Google виправить цю частину Місяця на своїх картах, але його відео назавжди залишиться на просторах Мережі.

Прихильники уфолога погодилися з його думкою. Вони впевнені, уряди всіх головних світових держав вже давно знають про існування інопланетного життя, але приховує її від очей простого населення Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button