Різне

Пік жіночої та чоловічої привабливості

Піки привабливостіПік жіночої привабливості настає в 30 років, чоловіки стають “красунчиками” в 34 роки. Такі висновки дослідників із США, які провели опитування близько двох тисяч чоловік.

Соціологів цікавив, зокрема, вік дорослої людини, в якому вона виглядає найбільш привабливою, а також вік, коли стають помітні перші ознаки старіння. Як виявилося, пік жіночої привабливості наступає в 30 років, а у чоловіків на чотири роки пізніше – в 34. При цьому “візуально старіти” пані починають вже в 41 рік, поступово втрачають свою “сексуальність” в 53 роки, а “старими” здаються в 55.

Перші ознаки старіння у чоловіків, як показало опитування, починають проявлятися в 43 роки, вони перестають добре виглядати в 58 років, а “старими” стають вже через рік. Опитування населення, проведене на замовлення журналу Allure, допомогло виявити у представників обох статей існування різниці і у власному сприйнятті краси. Так, наприклад, чоловіки вважають, що найбільш привабливими жінки в 29 років, а самі представниці прекрасної статі такими себе бачать в 31 рік.

“Ідеальний вік жіночої та чоловічої привабливості в минулому був, звичайно, трохи нижчий, – відзначає Джилліан Макензі, заступник головного редактора Allure. – Сьогодні люди не шкодують сил і засобів на боротьбу з віковими змінами, активно займаючись омолодженням. Всі ми прагнемо якомога довше зберегти молодість. І перед нами завжди яскраві приклади зіркових особистостей, що зберігають свою сексапільність навіть після 50. Згідно з результатами опитування, чоловіча привабливість за часом більш тривала, ніж жіноча. В запасі у сильної статі є чотири роки “.

Цікаво те, що коли соціологи запропонували учасникам назвати, з чим у них асоціюються сиве волосся у чоловіка, то найчастіше це був досвід, авторитет і повагу. А ось жіноча сивина асоціювалася зі старістю.

[poll id=”1”]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button