Різне

Цікаві факти про жіночий організм

жінкаТак склалося історично, що більшість досліджень на протязі багатьох років фокусувалися на чоловіках. Як з’ясувалося, жінки рідко стають учасниками основних клінічних випробувань, в яких досліджуються, наприклад, різні типи раку, що впливають на обидві статі. Дослідники стверджують, що існує кілька показників, починаючи від турботи про дітей і закінчуючи небажанням дослідників, які є причиною того, що жінки у віці дітонародження не піддаються тестуванню нових ліків і методів лікування. Ось 5 міфів, які з’явилися у зв’язку з нестачею досліджень жіночого організму.

Міф № 1: лікар може відразу сказати, чи є пацієнтка незайманою.

Навіть при використанні 10-кратного збільшення, лікар не може точно відрізнити дів від сексуально-активних жінок, про це свідчать результати декількох досліджень. Визначити це – не значить просто відшукати отвір в пліві оскільки, як повідомляють фахівці, в ній завжди є отвір.

Міф № 2: антибіотики порушують дію протизаплідних пігулок.

Багато лікарів дійсно вірять в це. Імовірність того, що протизаплідні препарати можуть не подіяти, дорівнює всього одному відсотку за весь час використання. І цей відсоток залишається незмінним навіть тоді, коли пігулки приймають паралельно з широким рядом антибіотиків.

Міф № 3: тривалість сну для жінок і чоловіків однакова.

Проблеми і складні ситуації в повсякденному житті роблять жінку не тільки більш схильною до психологічної напруги, це також сприяють підвищенню рівня інсуліну і запаленню в організмі – основні показники ризику для здоров’я. Такі результати дослідження 2008 року, проведеного на 210 учасниках Едвардом Суарез їх Університету Дьюка.

Міф № 4: Клімакс – кінець сексуальної активності жінки.

Зміни, які відбуваються з жінкою в період менопаузи, не обов’язково стосуються спальні. Результати обстеження сексуальних звичок жінок в Сполучених Штатах, виконане Едвардом Ломанн і його колегами в 1994 році, показали, що приблизно половина жінок у свої п’ятдесят років займаються сексом кілька разів місяць.

Міф № 5: жінки не можуть завагітніти протягом менструального періоду.

У той час як багато жінок думають, що під час менструального циклу завагітніти не можна і охоронятися не обов’язково, “трапитися може що завгодно”. Про це повідомив Аро Серолл з Університету штату Індіана, автор робіт “Don’t Swallow Your Gum: Myths, Half-truths and Outright Lies About Your Body and Health” (St. Martin’s Griffin, 2009).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button