Різне

Газована вода вбиває

Газована водаГазована вода з цукром, спортивні та фруктові напої, швидше за все, мають відношення до 180 тис. смертей щорічно по всьому світу, вважають фахівці Американської кардіологічної асоціації.

Солодкі прохолодні напої споживаються по всьому світу. Вони винні в надмірній вазі, яка, як всі знають, підвищує ризик розвитку діабету, серцево-судинних захворювань і деяких видів раку. Проаналізувавши дані, зібрані під час дослідження, фахівці прийшли до висновку, що в 2010 році газована вода була винна в 133 тис. смертей від діабету, 44 тис. – від серцево-судинних хвороб і 6 тис. – від раку . 78% цих летальних випадків, які трапилися через надмірне споживання напоїв з цукром, було зареєстровано в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

Вчені також з’ясували рівень споживання солодких газованих напоїв по всьому світу в залежності від статі і віку, вплив газованої води на ожиріння і діабет і зв’язок зі смертями, викликаними ожирінням і діабетом. З дев’яти регіонів світу в Латинській Америці і країнах Карибського басейну в 2010 році було найбільше (38 тис.) діабетичних смертей, що мали відношення до вживання підсолоджених цукром напоїв. У Східній та Центральній Євразії зафіксовано найбільшу кількість (11 тис.) серцево-судинних смертей, спровокованих газованою водою.

Серед 15 найбільш густонаселених країн світу Мексика (одна з держав з найвищим рівнем споживання солодких газованих напоїв на душу населення) має максимальний показник смертності через шипучки: 318 смертей на мільйон повнолітніх. В Японії, де до солодких газованих напоїв відносяться з мінімальним пієтетом, мінімальний і показник смертності: 10 смертей на мільйон громадян.

Натхнення: http://science.compulenta.ru

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button