Здоров'я

Пиво захищає від небезпечного захворювання

Вживаючи пиво кілька разів на тиждень, можна добитись суттєвого зниження ризику ревматоїдного артриту. До висновку про те, що пінний напій здатний захищати від появи небезпечного захворювання, прийшли американські дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні.


Ревматоїдний артрит – це захворювання, що носить аутоімунний характер і вражає дрібні периферичні суглоби, в яких розвиваються і прогресують ерозивно-деструктивні процеси. В результаті хвороба може призвести до інвалідності з обмеженням здатності до пересування.

Ревматоїдний артрит часто асоціюють з хворобами похилого віку, проте в реальності ця недуга починає вражати людей вже в 35 років. Причому жінок набагато частіше, ніж чоловіків: на одного ураженого артритом чоловіка, доводиться до чотирьох жінок.

Автори нового дослідження заявили: «Довгострокове помірне споживання пивного алкоголю, ймовірно, зможе зменшити у жінок ризик появи ревматоїдного артриту».

Науковцями були проаналізовані дані наукових проектів за участю майже 250 тисяч жінок. Вони виявили: вживання окремих сортів пива два-три рази в тиждень найбільш ефективно знижувало ризик виникнення ревматоїдного артриту, зменшуючи ймовірність появи цього захворювання на 31%.

Які фізіологічні механізми забезпечують подібний захист, дослідникам ще належить зрозуміти.

Симптоматично, що до цього іспанські вчені з Університету Барселони і місцевої Університетської клініки приходили до висновків про те, що помірне вживання пива допомагає знижувати ризик діабету і високого кров’яного тиску, а також, як не дивно, ефективно в боротьбі із зайвою вагою.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button