Здоров'я

Фрукти і овочі, від яких ви повнієте

Овочі і фрукти здаються корисними та доречними в будь-якій ситуації. У них багато вітамінів, органічних кислот і ….цукру? Що ви знаєте про калорійність фруктів і овочів, які їсте в будь-якій кількості?

Чому не йде вага?

Навіть плоди рослин не завжди можуть вважатися дієтичною їжею. Про банани, картоплю, кукурудзу, боби, авокадо, манго, можливо, ви вже знаєте. Це найбільш калорійні з усіх рослинних продуктів, які багаті крохмалем і цукром, а авокадо ще й жирами. У 100 грамах вони містять більше 80 кілокалорій.

А про виноград ви знали? Ця диво-ягода містить до 70 кілокалорій в 100 грамах, в залежності від солодкості сорту.

Калорійність дині – 35 кілокалорій на 100г, в тому числі 8 грамів цукру.

Сливи, абрикоси – 45 ккал на 100г

Яблука містять в середньому 50 ккал на 100г

Груші – 57 ккал в 100 грамах

Апельсини – 47 ккал на 100г

Гранат не викликає підозр, але – 83 ккал на 100г

Ожина – 43 ккал на 100грам

Вишня — 50 ккал на 100г

Навіть у моркви та буряку на 100 г продукту міститься більше 40 ккал

На противагу – томат, кавун, лимон, шпинат, білокачанна капуста, цвітна капуста, кольрабі, солодкий перець, огірок, баклажан – більш нешкідливі. У 100 грамах цих плодів не більше 30 кілокалорій.

Тому, перш, ніж є корисні овочі і фрукти, порахуйте обсяг порції.

Фруктово-овочева дієта

Поїдаючи виключно овочі і фрукти, ви не допомагаєте собі. Вегетаріанці не в рахунок: вони вже зробили свій вибір і вміють правильно скласти меню, щоб не страждати від голоду. Для людини, яка звикла їсти м’ясо, рибу, масло та сир, тимчасовий перехід на рослинну дієту з метою схуднення часто буває неефективним. Рослинна їжа збуджує апетит, і після великої порції овочів, ви захочете їсти вже через півгодини. Повністю покрити потребу в білку і жиру з допомогою плодів не вийде, і організм буде вимагати весь час підкріплення. Плюс уявна низька калорійність фруктів і овочів. У підсумку ви отримуєте те, з чого починали: вага не рухається, плюс поганий настрій.

Користь овочів і фруктів буде набагато вищою, коли до своєї їжі ви додасте трохи нежирного м’яса, риби, з’їсте на сніданок пару яєць, сир, білий сир. Не відмовляйте собі в білку в період дієти, це буде тільки на користь зовнішнім виглядом. Калорії вершкового масла та олії не повинні вас лякати: жири володіють властивістю притупляти апетит, і ви не з’їсте більш належного.

Натхнення: www.likar.info

Кнопка «Наверх»
Закрыть