Фото

Пийте пиво — будете здорові!

У нас є хороші новини для всіх любителів пива. Останні дослідження вчених показали, що цей бурштиновий напій володіє рядом корисних властивостей, за умови, звичайно ж, вживання його в помірній кількості. Дізнайтеся, яку користь для нашого здоров’я можуть принести всього 1-2 келиха пива в день.

Пиво захищає серце від інфаркту. Італійські вчені виявили, що у людей, які вживають пиво в помірній кількості на 42 відсотка знижується ризик серцево-судинних захворювань в порівнянні з тими, хто його не п’є. На думку вчених, оптимальна кількість споживаного пива — це пів-літра в день. Дріжді, що містяться в пиві  допомагають запобігти порушення кровообігу та утворення тромбів. Тому ризик інфаркту у тих, хто п’є пиво людей на 40-60 відсотків нижче, ніж у непитущих.

Пиво бореться з інфекціями і зміцнює імунітет. Виявляється, тепле пиво — це хороший засіб при простудних захворюваннях. Так стверджують вчені з Oregon Health & Science University. Використовується при виробництві пива ячмінь поліпшує кровообіг і активізує функції клітинного дихання, що сприяє зміцненню імунітету. У лікувальних цілях вчені рекомендують випивати 1-2 келиха пива в день.

Пиво полегшує засинання, оскільки в ньому міститься нікотинова кислота і лактофлавін (вітамін B2). Від безсоння допомагають також вітаміни і мінерали, що містяться в пивних дріжджах.

Пиво зміцнює кістки (захищає від остеопорозу). 2 келихи пива в день може значно зміцнити наші кістки, так вважають вчені з Tufts University. Дослідження показали, що у тих, хто пив один або два келихи пива в день щільність кісткової маси була більше на 4,5 відсотка, у порівнянні з непитущими. Однак, у тих, хто випивав більше двох келихів пива день вчені відзначили прямо протилежний ефект: щільність кісткової тканини знизилася на 5,2 відсотка в порівнянні з непитущими пиво.

Пиво захищає мозок від хвороби Паркінсона і Альцгеймера. А все завдяки таємничому хімічному з’єднанню — ксантогумолу, який міститься у хмелі. До такого висновку прийшли вчені з Китайського університету в Ланьчжоу. Як показали дослідження, ксантогумол, що міститься в хмелі, як антиоксидант захищає мозок від руйнівного впливу оксидативного стресу, який є результатом дисбалансу між вільними радикалами (окислювачами) і антиоксиданти (антиокислювач).

Пиво запобігає утворенню каменів у нирках (на фото: збільшені камені з нирок). Відповідно до досліджень, проведених кілька років тому у Фінляндії, у чоловіків, що випивають пляшку пива в день, ризик утворення каменів у нирках на 40 відсотків нижче, ніж у решти. А все завдяки хмелю, який уповільнює процес вивільнення кальцію з кісток.

Один келих пива в день — особливо лагер або портьє — підвищує в організмі активність антиоксидантів, які перешкоджають утворенню катаракти (захворювання очей). Однак, якщо ви п’єте три або більше келихів в день, ефект буде прямо протилежним, так стверджують канадські вчені.

Голландські вчені обстежили 38 тисяч працюючих чоловіків і виявили цікаву залежність. Ті з них, які протягом 4 років систематично вживали помірну кількість пива, стали набагато менш сприйнятливими до цукрового діабету II типу.

Два келихи пива збільшують креативність. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Свідомість і пізнання» («Consciousness and Cognition»), один або два келихи пива в день значно підвищують творчий потенціал людини.

Випий пиво і ти повіриш в себе. Згідно з даними британських вчених, чим більше пива ми п’ємо, тим більш привабливими собі здаємося. Однак, ті ж учені провели інше дослідження, яке показало, що люди, які думали, що пили цей алкогольний напій, насправді ж він був безалкогольний, оцінювали себе більш позитивно, ніж ті, які дійсно пили пиво з градусами.

Натхнення: www.fresher.ru

Кнопка «Наверх»