Головна / Фото / Дим від пожеж в Канаді перетворив день на ніч

Дим від пожеж в Канаді перетворив день на ніч

Жителі міста Принс-Джордж у Британської Колумбії — маленького містечка в 523 км на північ від Ванкувера — прокинулися і побачили, що небо втратило сонячне світло.

Місто розташоване поруч зі східним краєм природних пожеж, які вирують в провінції. Дим від пожеж поширився по всій Атлантиці, а щоб потрапити туди, повинен був пройти через Прінс-Джордж. Результатом стали жахливі помаранчеві небеса, але в п’ятницю дим став таким щільним, що перетворив ранкове небо в чорнильно-чорне відразу після світанку.

Дым от пожаров в Канаде превратил день в ночь

Дым от пожаров в Канаде превратил день в ночь

Жителі ввімкнули фари під час ранкової дороги на роботу, а галогенове світло вуличних ліхтарів продовжувало освітлювати дорогу. Навіть для міста, який був вкритий димом більше тижня, видовище було першим у своєму роді.

Коли до середини ранку небо очистилося, якість повітря залишилася низькою, за даними уряду Британської Колумбії. Місцевий журналіст Ніколь Уд написала в «Твітері», що «дим і попіл відчуваєш в ту ж секунду, що виходиш назовні».

Публікація від DebMarko (@debsperspective) 17 Сер 2018 в 9:09 PDT

 

Інші міста в регіоні також зіткнулися з високим рівнем забруднення повітря, яке може стати причиною дихальних проблем навіть у здорових дорослих людей.

Більша частина провінції продовжує стикатися з високим або екстремальним ризиком пожежі через жаркі і сухі умови, які запанували з минулого місяця на Західному узбережжі. Пожежі спалили майже 445 тисяч гектарів в Британській Колумбії в цьому році, що в три рази більше середнього значення. І, швидше за все, тенденція збережеться: в минулий четвер в провінції спалахнули 10 нових пожеж на додаток до 500 палаючим. Це означає, що дим знову може перетворити день у ніч.