Всесвіт

Планета Х знищить Сонячну систему

Планета Х, ця велика, темна і холодна мандрівниця, за словами астрономів, зараз знаходиться за орбітами Урану і Нептуна, але коли вона наблизиться, то її тяжіння викине Уран з Нептуном за межі Сонячної системи.

d6d983117d4be8c8412f48bf0e2850b1
З моменту перших офіційних повідомлень про існування Планети Х (вчені називають її дев’ятою планетою), астрофізики розкривають все нові дані про те, що ця планета означає для самої Сонячної системи.

Нові результати досліджень команди астрономів показують, що нічого доброго ця планета нам не віщує. Планета Х несе реальну небезпеку для всіх планет нашої Сонячної системи.

За розрахунками астрономів Планета Х дуже велика, вона в 10 разів важче Землі і в 4 рази більше її за розмірами. Здійснюючи повний оборот навколо Сонця за 10-20 тис. років, вона викликає серйозні аномалії в русі крижаних комет Поясу Койпера. Команда астрономів з Уорікського університету змоделювала вплив Планети Х на інші планети Сонячної системи.

Уран і Нептун під дією гравітації планети, будуть викинуті з Сонячної системи і відправляться в подорож по Галактиці. Звичайно найбільш важливим є питання, коли ж відбудеться ця катастрофа, але на нього вчені поки дати відповідь не можуть. Для цього треба виявити Планету Х візуально, розрахувати її орбіту і встановити, коли ж вона з’явиться в нашій системі.

Планета Х здатна вбити Сонячну систему, і це не фантазії футурологів, а вже доведений науковий факт, кажуть дослідники.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button