Всесвіт

Експерти: Людство може вступити в контакт з інопланетянами вже з дня на день

Дослідники НЛО стверджують, що вже найближчим часом, буквально з дня на день, людство виявить існування розумних і розвинених істот на інших планетах Всесвіту і навіть зможе вступити з ними в контакт.


Нік Поуп, який пропрацював у Міністерстві оборони Великобританії протягом 21 року і займався розслідуванням спостережень НЛО, в тому числі горезвісного Рендлшемського інциденту, переконаний, що у Всесвіті існують інші розумні істоти і що людство зовсім скоро добуде неспростовні цьому докази.

«Я впевнений, що існує інше життя, і я підтримую передбачення про те, що незабаром ми його знайдемо, — розповів експерт в інтерв’ю журналістам. — Якщо у Всесвіті існують інші цивілізації, наступне покоління радіотелескопів буде досить потужним, щоб їх виявити. Я вважаю, що ми повільно, але вірно дійшли до того, що, якщо вони там є, то ми їх знайдемо».

Інший дослідник НЛО Дуглас Вакох, президент Messaging Extraterrestrial Intelligence (METI), організації, що посилає сигнали в космос в спробі відшукати позаземне життя, також нещодавно припустив, що інопланетяни проявлять себе в найближчі 10-20 років.

«Я не здивуюся, якщо це статися менше, ніж через 10 років, можливо, навіть через п’ять, а то й раніше, — стверджує глава METI. — Це дійсно може статися в будь-який день».

Кнопка «Наверх»
Закрыть