Фото

Ресторан з козами на даху (фото)

Ресторан шведської кухні «Al johnson’s Swedish Restaurant and Butik», розташований в американському селі Сістер-Бей, штат Вісконсін, славиться не тільки в околицях своєї автентичною шведською кухнею і особливою аурою. Головна визначна пам’ятка закладу – кози, які пасуться на його даху.

Дерев’яні дахи, покриті дерном і травою, досить звичні в Скандинавії. Що стосується кіз, то це виключно придуманий самим Алем Джонсоном, власником ресторану, колоритний елемент. Всередині зал оформлений в традиційному сільському стилі: дерев’яні меблі, килимові покриття на підлозі і масивний камін в центрі. Обслуговують відвідувачів, молоді дівчата в традиційному шведському одязі.

Що стосується меню, то тут теж максимально дотримуються традиції: млинці з брусницею, шведські фрикадельки. Ресторан існує з 1949-го року. Однак, в такому вигляді, як зараз, він існує 42 роки. Ліс для будівництва був доставлений спеціально з Норвегії. Одного разу, хтось жартома відправив на дах ресторану козу. Це првернуло чималу увагу в селі. З тих пір, ідея так і прижилася.


Натхнення: re-actor.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть