Фото

Автоматизований намет, який встановлюється одним натисненням кнопки

Намет SylvanSport.
Нинішнє літо ознаменувався виходом відразу декількох сучасних високотехнологічних наметів. Одним з них виявився SylvanSport – намет, в якому є все для комфортного кемпінгу.

Установка SylvanSport відбувається автоматично.
Американські винахідники представили новий набір наметів SylvanSport. На даний момент дітище інженерів знаходиться в стадії краудфандингової компанії і представлена в двох варіантах: базовий і так званий варіант «зеро». Варто відразу зазначити, що SylvanSport – це сучасний, автоматичний намет, у всякому разі, коли мова заходить про базовому конфігурацію набору.

Тент натягується в ручну.
Базова конфігурація SylvanSport – це причіп з наметом. Конструкція повністю автоматична: натисненням однієї кнопки розкладається, встановлюючи намет. Намет SylvanSport може бути перетворений в зручне житло, так і в альтанку на кілька людей.

У SylvanSport багато дрібних відділень для поклажі.
Вся система настільки компактна, що причіп SylvanSport дозволяє перевозити певну кількість вантажів. До причепу також можна кріпити велосипеди і навіть спортивний мотоцикл. Є можливість зафіксувати і іншу «сумчасту» поклажу. Для цього передбачені зовнішні кріплення і знімний багажник.

На SylvanSport можна встановити батареї Nomad
У причепі SylvanSport є кілька закритих секцій. В них можуть бути встановлені акумулятори та резервуари з прісною водою. На дах причепа, а також на саму палатку можна кріпити сонячні батареї класу Nomad, що дозволить завжди бути з електрикою, навіть в дикій природі.

Що ж стосується модифікації «зеро», то це звичайна палатка, яка встановлюється вручну. В сутності це витягнута SylvanSport з причепа і адаптована під ручну установку. Вартість моделі «зеро» становить 900 доларів США. Вартість причепа SylvanSport становить 9 000 доларів.

Модель Зеро
Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments